183 cm boy ve 48 kiloyum (Moral lazım bana ey insanoğlu...)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve RoesJyoT.Barış tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yılmadan devam et,yemek yedikce iştahında açılıcaktır,yılmak yok.:)

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Yemek yemen için bir tüyo vereyim. Bol bol acı ye. Ama turşu biber falan değil. Bildiğin cin biberi yiceksin acısı kulaklarından çıkacak

RoesJyoT.Barış bunu beğendi.
  3. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Boyle devam et,belli bir zaman sonra ne kadar yedigine sen bile şaşiracaksin.unutma,vucut herseye adapte olabilir.sen yeterli yemek yersen mecburen kilo alacaksin.almama gibi bir durum yok.motivasyonu kaybetme sakın ;)

Bekci bunu beğendi.
  4. shaqdiesel

shaqdiesel Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo konusunda bise diyemeyecegim; zaten bir problem oldugu asikar. Isin moral kismina gelecek olursak, bu memlekette kimseye yaranamazsiniz. Adriana lima'ya cirkin diyenler, "Shaquille O'neal basketbolcu degil" veya "Ronnie coleman siskonun teki "diyenler hep bu memleketin insanlari. Bence esas motivasyonunuz tarti olsun. Insallah ulasirsiniz hedeflerinize...

5. boyka6006

boyka6006 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyisin moral bozma

6. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Blender var mı evinde? Daha fazla kalori alman için 1-2 tavsiye atabilirim. Kuruyemiş'i de değerlendir bu arada başka bi konuda da yazmıştım. Yemekten bıkar insan ama kuruyemişi yerken zorlanmazsın sanırım keyif gibi daha çok o.

RoesJyoT.Barış bunu beğendi.
  7. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yav ben bu insanları hiç anlayamıyorum sanki kendileri kusursuzmuş gibi insanların açıklarını, kusurlarını arıyorlar. Benim en haz etmediğim tipler bunlar. Bunların yaptıkları tek şey kendi kusurlarını kapatabilmek için başkasının kusurlarını aramak. Ben 18 yaşındayken sınıfımdaki tüm erkeklerin sakalı vardı benim yoktu. Herkes benle dalga geçiyordu sakalı çıkmıyo diye. Ben 13 yaşından beri VG yaptığım için vücudum hep kaslıydı ve ortamlarda baya bir ilgi çekiyordum millet de bunu kıskandığı için bana köse diyordu. Neyse aradan bir sene geçti benim sakallar full olarak çıktı abartmıyım ama Lazar Angelov'un sakalına yakın baya sık. Şimdide ooo sakalların çıkmış ergenliğeme girdim diyorlar ben de o arada lafı çaktım oğlum siz daha dünkü çocuksunuz biz sizin gibi Çinli bıyığıyla dolaşmayız dedim ;) Şimdi eğer sen kilo alırsan benim gibi sanada bir kılıf uydururlar. Senin yapman gereken tek şey onları takmamak. Yaratılış olarak her insan farklıdır. İnsanlar önce dönüpte kendi kı.larıyla dalga geçsinler. 1 sene sonra kas yapıp geldiğinde hepsi sana özenecek. İnsanların olumsuz söylemlerini hırs, motivasyon olarak kullan. Bunları düşünerek asla vazgeçme.

Bekci ve RoesJyoT.Barış bunu beğendi.
  8. RoesJyoT.Barış

RoesJyoT.Barış Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    2
    Spora başlayalı tam 1 ay oldu ve salonda aylık tartılmamı yaptım tam 4 kilo almışım, buradaki desteğiniz ve önerileriniz sayesinde mücadelem biraz kolay oldu, tek isteğim 1 kilo aldığımı görebilmekti, şu an bir ay önceki halime göre çok çok fazla inançlıyım, hepinize, biyolojik ve psikolojik yardımlarınız için çok teşekkür ederim. :) :D

Cemcemm, Bekci ve h3adslay3r bunu beğendi.
  9. GangBang07

GangBang07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Konuyu açan arkadaş ne durumdasın şuan?

Sayfayı Paylaş