180 boy 71 kilo 41 cm bacak sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve saykopat tarafından 16 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. saykopat

saykopat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar antrenmanlarımı düzenli olarak yapıyorum ancak bacak kasları konusunda umutsuzum. Motivasyon ve fikirlere ihtiyacım var.

Bacaklarım düzenli antrenmanla kaç ayda gelişmeye başlar tahminen?

Vücudumun diğer bölümleri hızlı bir şekilde gelişiyor farkediyorum ama bacaklardan çok umutsuzum. Sanki hiç gelişmeyeceklermiş gibi hissediyorum.

Tüm hareketleri forumda araştırdım biliyorum. Bunlardan hangileri hızlı hacim kazandırır. Tümünü mü yapmalıyım.

2. saykopat

saykopat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bacak gelişimini anlatacak birisi yok mu şu kadar ayda şu kadar gelişti gibisinden :)

3. saykopat

saykopat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bacak çalışan var mı aranızda :S

4. Sentimental

Sentimental Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba yaklaşık 6 ay makinalarda bacak hareketleri yaptım,dilediğim sonucu alamadım.Fakat son iki aydır smith makinasında yaptığım squatın etkisi inanılmaz oldu.Şimdi bacagı haftada iki gün çalışıyorum.Ön bacak gününde 5*10 leg pres ile 5*10 squat yapıyorum.Diğer bacak antenmanıda arka ve calf şeklinde yapıyorum. Bu programı tavsiye ederim ama squatı mutlaka yapmalısın diye ısrar ederim:))

saykopat, Ocensers ve Master32 bunu beğendi.
  5. Master32

Master32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bacak sorunu

Ayni sorun bendede vardi forumda aradim bulamadim senin verdigin bilgiler iyi oldu tesekkur ederim.

6. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Benim bacak bölgesinde favori hareketim "Leg Extension". Benim için squattan bile önce geliyor ve inanılmaz hacim kazandırıyor. Hatta şöyle söyleyeyim, biliyorum çok yanlış ama ben bacak idmanlarını pek sık yapmam, küçüklüğümde çok bisiklet binmişliğim olduğundan mı yoksa basketbol oynadığımdan mı bilmiyorum fakat bizim salonda ilk 3 kişinin içerisinde yer alabilirim eminim, 3 haftada bir bacak idmanı yaparım omuzdan sonra, o da 3 hareket zaten -leg extension-leg press-kalf. Squatı pek yapmıyorum belimden tedirgin olduğumdan dolayı.

saykopat ve Master32 bunu beğendi.
  7. Master32

Master32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler

Bilgiler icin tesekkur ederim.

8. ayberk228

ayberk228 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bacaklarımın üst baldır kısımları gelişiyor ama bilek kısımlarım ve üstü ince. Gelişme olmuyor gibi geliyor bana(ama hocam gayey yi gelişyirosun devam dedi). 49 cm benimde. Yıllarca futbol antremanları yapmam, sert şutlar çekmem ve bisiklet binmeme rağmen böyle :)
    minimum 50 kilo ağırlık takıp ön ve arka bacak çalışıyorum squattan sonra ki faydasını göreyim. Bu arada boy 1.85 kilo 61 :) Hedef 70 olmak haziran 1'e kadar. Hocam senin bacaklar nasıl 41 cm olur yanlış ölçülmüş olmasın ?

9. WildRose

WildRose Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    saykopat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş