18 YAŞINDA YORGUN VE GÜÇSÜZ

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve csoz96 tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. csoz96

csoz96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba 18 yaşındayım boyum 170 kilom 85 boyuma uygun bir kiloya inmek istiyorum bugüne kadar sporla hiç uğraşmadım ve kendimi çok yorgun ve güçsüz hissediyorum vücudumun nasıl bir görünümde olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur artık kendim için bir şeyler yapmak istiyorum nasıl bir diyet uygulamalıyım ne gibi egzersizler yapmalıyım vücudumu nasıl iyi bir görünüme sokabilirim kısacası yardımlarınız bekliyorum.

2. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yorgun güçsüz hissetmen yağın engellediği testerondan olabilir,yağ az testo salgılanmasını sağlıyo,GYM e git 1 hafta falan ağırlığı bas o zevki al gerisi gelir kendiliğinden

3. İronik

İronik Guest

İlk önce fazla kiloları vermen lazım. Proteini arttırarak ve karbonhidratı, şekeri keserek başla, kendini gym'e hazırlamak için de önce kardiyo yaparak (yürüyüş, koşu, yüzme vs.) kondisyonunu ve motivasyonunu artır. Sonra salonda mı evde mi çalışacağına karar verebilirsin. Küçük hedefler koy kendine, ama yorgunluğun önüne geçmen bunları yapman şart. Unlu ve şekerli yiyecekler tüketiyorsan yorgun olman çok normal. Ailede kilo problemi varsa insülin direncini de ölçtürebilirsin.

Şafak Bilgili ve Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş