18 günlüğüne spor salonuna gitmeli miyim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve osocan tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. osocan

osocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. 17 yaşındayım yaklaşık 2senedir evde kendi imkanlarımla (dumbell-barfiks bar v.s) düzenli spor yapıyorum. Şuan tatil için Ankaradayım ama 18 gün sonra memlekete dönecem. Ve oraya gidince de bi salona yazılacam artık. Sorum ise, memlekete dönmeden hazır Ankaradayken kısıtlı bir süre de olsa bir salona yazılayım mı?

19 yaşındaki abim de kilo vermek istiyor, o da eğer uygun olursa burada salona gitmeyi düşünüyor.

Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler...

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Dönünce devam ediceksen yazıl.. ama dönünce bırakıcaksan başlamanın bi anlamı olmaz..

3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    19 gün ara verdiğimi düşünemiyorum ben , her fırsatta her yerde bi şekilde antrenmanlarımı tamamlamak için elimden geleni yaparım , sende yapmalısın başarılar.

4. osocan

osocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ara vermedim, burada da vücut ağırlığıyla yapabileceklerimi yapmaya devam ediyorum.

Teşekkürler cevaplar için

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Definasyonda iken salona gidilemediğinde vücut ağırlığıyla yapılan hareketler ile bi şekilde vücut tutulabiliyor ama bulk taysan sıkıntılı , yinede hiç yoktan iyidir bende olsam bende yapardım zaten :) , başarılar.

Sayfayı Paylaş