1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 Yaş Değişim..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Suçicek tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. Gangstar

Gangstar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Trapez kasların az sanki trapez kaslarını geliştir bence

Suçicek bunu beğendi.
  2. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Dostum şu olumsuz cevaplarını yapmayı bırak,yada hiç yorum yapma.Telefonun markası Nokia n8,uygulamın adı camerapro varsa sendede, indir uygulamayı gereken ayarları yap çek tamamen telefondan.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:54 ----------

Efekt dediğin telefon uygulaması adı nokia n8 camerapro.
    O midenin öyle olması benim elimde değildi,ilk 2 fotoğraf bodye başlamadan 2 ay önce ister inan ister inanma.

3. Kotil53

Kotil53 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardesim sana acik yorum yapayim, kilo alman lazim. vucudun parcali guzel yani her yerde ki kaslar var ama bu zayif olman gercegini kapatmaz ayrica cok zayif oldugun icin vucudun bu kadar parcali gozukuyor yani kas kutlesi olarak oyle cok kutlen oldugunu dusunmuyorum. simdi yaz geldi plaj acilacak diye bulk donemine girmek istemezsin ama sana onerim bul donemine gir bir guzel sis ondan sonra insa et vucudu. bunun ustune kilo almadan bastigin surece kas yapmazsin, kaslarini yakarsin. ikinciside vucudunu biraz daha guc uzerine calistirip (kollarin ince geldigi icin diyorum) ondan sonrasinda guzel yuksek agirliklarla genisleyebilirsin. ama sana tavsiyem kilo al ince ve parcali vucut asla guzel olmaz.

Suçicek bunu beğendi.
  4. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Aslına bakarsan amacım hacim değil fit bi vücut bunun için ilk baş 70 kilo olmayı hedefliyorum.Bulk dönemine ise şuanlık girmeyi düşünmüyorum,fakat önümüzdeki kış bulk olmayı planlıyorum.Ama bu saatten sonra zaten asla olmaz =)

5. SweetChild

SweetChild Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci - Futbolcu
    Yer:
    Elazığ
    helal kardeşim. harbiden iyi vücut yapmışsın. başarılar.

6. vforvendettaABS

vforvendettaABS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Megamass KARBONHIDRAT ıceren bır urun ve senın ılk basta kılo problemın varmıs gobegınle ılgılı ve baya kılo aldıgını soyluyorsun kı sonrakı fotograflarında neredeyse 3 kat ıncelmıssın benım mı yanlısım var ?

7. oguzhan59

oguzhan59 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Amino asiti bırakınca neler olcagınıda tahmin edebiliyosunudr 2 3 ay içinde başarılar :)

Sayfayı Paylaş