1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 yaş 8.ay 61 kg 175 boy

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dlxattack tarafından 19 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    beslenmedede çalışmadada elimden geleni yapıyorum evet komik bir poz oldu .)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:01 ----------

buna gerçekten sevindim teşekkür ederim .))

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Tebrik Ederm. İyi Çalışmışsın

dlxattack bunu beğendi.
  3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim bakalım düşürdüm kolu 3 harakete umarım kısa azmanda 70 olucam .)

4. StiF

StiF Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Tebrikler... Bicepste ve sırt bölgende biraz eksiklik olabilir belki (özellikle sırt verdiğin poz cılız geldi) ama şuna eminim 45 cm kolu olan bir adamın imrenerek baktığı bir karın bölgesine sahipsin.Vücudunda fazla yağ yok gördüğüm kadarıyla bu da büyük bir artı.Yardırmaya devammmmmm :D

5. gigavx

gigavx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Usta öncelikle yaşımız aynı ve bende ektormofi bir vücut yapısına sahibim.8 ayda çok iyi bir yol katetmişsin ve bence vücut çok iyi olmuş.Zahmet olmazsa beslenme programını benimle paylaşır mısın ?

6. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim sırt pozunu yanlış verdim ondan cılız duruyorum belki de ama biliyorum bicepslerim eksik kısa zaman içersinde düzelticem umarım umarım korumum yağ oranımı yüzde 5 yağ oranım var

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:24 ----------

teşekkür ederim .) beslenme programım şu şekilde..

sabah kalkarım 2 yumurta haşlanmış yanında peynirim balım yarım litreye yakında süt yiyebildiğim kadar da ekmek(çünkü sabah iştah biraz kapalı oluyor)

3 buçuk saat sonra beyaz et yada kırmızı et yanında da pılav yada makarna. bolca ekmek

2 saat geçer spor zamanı

gelir gelmez hemen 2 kutu ton balığı bır yarım kutuda konserve mısır yarım ekmek gotururum

3 buçuk saat geçer yine kırmızı et yada beyaz et yanında da pilav yada makarna bolca ekmek

2 saat geçer corn flaks yerim çikolotalı şu sarı paketlerde markasını unuttum nestleydi galiba( bu değişebiliyor bazen kek börek filan yanındada süt)

yarım saat geçer bir büyük bardak daha süt içer ve uyurum

programımda kuru yemiş filan yok unutuyorum hep aralarda fındık fıstık vs yemenide tavsiye ederim.

DİPNOt: Supplemnt kullanmıyorum fakat bir kaç hafta içidne hardline pro gainera başlamayı düşünüyorum

Son düzenleme: 29 Ocak 2012
  7. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bi kaç yeni resim koyalım tabi konuda yukarı çıksnı amaçlı çaktırmayın :D
    2 hafta önce çekildi

8. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Define ve başarılı estetik bir vücut tebrikler biceps konusunu ne yaptın ?

birde ölçülerin neler ?

9. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler öncelikle

ölçüm yine unuttum yine her seferinde yaptırcam diyorum yaptırmadım hiç ilk başladığımdada belli değil ölçülerim bu kötü bi durum epey .. bır kaç gün ıcınde umarım unutmazsam yaptırcam ölçüyü..

bicepslerimde inanılmaz bir gelişme var 4 harakettden 3 harakete düşürdum bicepsi geliştiğini aşırı derece hissediyorum koyduugum son resimlerdede belli aradaki fark zaten bicepsin

10. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum gelişim güzel tebrikler..

11. battuhans

battuhans Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudun çok çok iyi aynen böyle devam et,başarılar :)

12. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    bence gayet iyi. aynen devam et kardeşim bench_O
    kilo almayıda yağlanmadan devam et karın çok iyi sakın yağlanma yağdan uzak dur yavaş yavaş al ama kas kütlesi olarak al. benimde 5. ayım başladııgmda senin gibi 52 kiloydum bide benim boy 1.83 düşün halimi ektemorf :) şuan 66 kiloyum 5 ay bitti alıyosun yani kilo takma kilonu vucut cok iyi

Son düzenleme: 28 Şubat 2012
  13. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:49 ----------

teşekkür ederim .)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:51 ----------

yorumun için teşekkür ederim karın o kadarda fazla çalışmıyorum aslında sadece korumak amaçli bırkaç tekrar mekik çekiyorum ama nedense yağlanmıyor karnım hiç ilk başladığımda yağ oranım yüzde 13 tü şimdi yüzde 4 o kadar kilo aldım yemeğe o kadar abanıyorum bide karın kaslarım eskisindende fit ve belirgin

14. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38

bir resim daha koyalım yeni çektim 64 kg yum şuan son 6 kilo .)

15. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    tebrikler dostum çok hoş fit bir vücut elde etmişsin birde damarlardan anladığım kadarıyla sıcak fotoğraflar yüklemişsin bence soğuk resimlerde atmalısın daha iyi yönlendirilmen açısından (eğer yanılıyorsam takma son yazdıklarımı)

16. sargentt

sargentt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tebrıkler gusel bı gelışme kaydetmişsiniz fakat dıkkatımı çektı sanırım bacak çalışmadınız hiç.sureklı aynı kıloyu kaldırmanızın sebebı bu olabılır.bacak çalısmak testo yu arttırır ve ınanın üst vücudunuz için dha fazla ağırlık kaldırmanızı sağlar.başarılar

17. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim yorumun için evet ilk resimlerim sıcak resimler ama bide sıcak olmsam bile damarlarım hemen hemen yine öyle çıkıyor genetiğimde var bu resim soğuk halim işte son koyduğum işte

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:32 ----------

teşekkür ederim yorumun için hayır aksine maksimal derecede son ağırlıklarla en fazla şekilde bacakda çalışıyrum boyumuun uzamasını hiçe saydım yani leg pressin altında eziliyorum resmen ve aynı kilo kaldırıdğım nerden çıktıki yavaş yavaş yükseliyor .)

18. sargentt

sargentt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyorum şevkınızı kırmak için solemedım sakın yanlış anlaşılmasın bel altı bıras zayıf kalmış gıbı geldı bana o yuzden yoksa gercekten takdire şayan bir gelişme olma yolunda ılerlıyorsunuz.hırsınız ve azmınız daima kalıcı olması dileğiyle başarılar:)

19. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yok hayır yanlıs anlamadım zaten :) belkı pantolondan fılan öyle gelmiş olaibilir neyse teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için

20. chrissanqel

chrissanqel Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Biceps ler gerçekten çok iyi gelişim sağlamış biceps programını paylaşabilir misin

Sayfayı Paylaş