1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 yaş 8.ay 61 kg 175 boy

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dlxattack tarafından 19 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Her seferinde iyice kilo alıp açıcam diyorum yeni konu ama dayanamıyorum ne zaman resim çeksem konu açasım geliyor bir önceki konum 6.aydı ama yine disiplinmi bozdum bıraktım 1 ay boyunca yani 1.ay boyunca çalıştım bu 1 ay içinde ne kadar dikkat etsemde beslenmeme olmadı 2 kg verdım 61 kg ım şu an ve yeniden başladım 2 gün oldu başlıyalı yeniden bu 8 ay içersinde bu gelişim az biliyorum keşke bu 8 ayı adam akıllı disiplinli bir şekilde geçirseydimde hedefim olan 70 kiloda tam bir fit vücuda sahip olsaydım ama öğrenci olduğum için sınavlar vs dersler filan gerekçesiyle atlıyorum ama bu sefer bırakmıcam mayıs ayında tam 1 yıl olcak mayısa kadar durmaksızın disiplinli bir şekilde tam tempo devam.... ama şunuda unutmamak lazımki ektormofi bir vücut yapısna sahinbim..

ilk halim 175 boy 53 kg yanlış girmişim düzelttim.

şimdiki halim 175 boy 61 kg

Son düzenleme: 19 Ocak 2012
  2. env

env Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    8. ay için çok iyi bence birde kilo alırsan süper olur.

Azi bunu beğendi.
  3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    aslında tam 8 ay denmez durmadan bıraktım ara vermek zorunda kaldım hep yani toplasak 5 ay filan eder ama tabi ne kadar ara verip devam etsekte vücut bir şekilde gelişim içine giriyor teşekkür ederim umarım mayısa kadar 70 e ulaşcam çok zor gözüküyor ama bu sefer disiplinimi bozmıcam

Azi bunu beğendi.
  4. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşa katılmıyorum 8 ay için vücut cok yetersiz gözüküyor sadece biraz arka kol ve karın kası yapmışsın ara vermeden düzgün devam edersen adam olcak bi vücudun var. Başarılar

Azi bunu beğendi.
  5. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    ama dediğim gibi tam 8 at diyemeyiz hep ara verdim 5 dir max disiplinli davranışım her ara verişte vücut geriliyor oda var ama tabikide genel olarak 8 ay alcaz bu zaman dilimini biliyorum peki eksikler nereleri hangi kas gruplarım yetersiz gözüküyor??

Azi bunu beğendi.
  6. Abdullah Tomba

Abdullah Tomba Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    iyi gelişim ama yat kalk biceps calıs

Azi bunu beğendi.
  7. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bicepslerim evet benimde dikkaitimi çekiyor eksik gibi geliyor

Azi bunu beğendi.
  8. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    yahu 8 ay için eksk ne demk bukdr zamnda bu muhteşem bi vct bnce omuz başlrı gogus karın tam gaz devam super gdiyosun

Azi bunu beğendi.
  9. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim moral oldu bu

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:38 ----------

birde birşey sorcam bu ürün kilo almamda yardımcı olur mu ? http://******/tr/products.asp?ID=7&CID=22&PID=693&title=QNT 3000- 4,5kg- chocolate evimin dibindeki mağazada varda aynısından spor salaonunda almak istemiyorum bu protein tozu olayını ama protein tozu deil galiba bu karbonhidrat ağırlıklı sanki istediğimi verirmi bana istediğim kilo almammı desteklicek ve protein desteğide sağlıcak

Azi bunu beğendi.
  10. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kilo almak istiyorsun sağlıklı yağları bulundur beslenme programında...Kuruyemiş,tereyağı,zeytinyağı vb...

11. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bunlara zaten çok dikkat ediyorum ama eksrtadan bir supplement kullanmak istiyorum yardımcı olabilcek hızlandırmak istiyorum bu kilo işini tavsiyeniz varmı anlamıyorum bu işten gerçekten iş spor salaonundada kandırılmak istemiyorum

Azi bunu beğendi.
  12. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Supplemente ihtiyacın yok senin...Senin ihtiyacın olan sadece biraz daha azim,sabır...Spora başladığımda 76.5 kg idim bu gün tartıldım 93.5 geliyorum...İnanıyorum bu kış sonu 100 kg geleceğim ve diyete gireceğim,sende inanmalısın...

Zerk ve karazaki bunu beğendi.
  13. karazaki

karazaki Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    8ay boyunca antremanlara full gitmemene ragmen iyi bir gelişim yapmışsın.bicepslerin eksik.kilo almak içinde dedikleri gibi sabıra ihtiyacın var ama kısa sürede kilo almak istiyorsan hardlıne progaınerı tavsiye ederim ben kullandım gercekten de muhteşem bir ürün antraman öncesi 3ölçek antraman sonrası 3ölçek ve gecede yatmadan önce 3ölçek kullandım 10günde 5kilo aldım...iyi geceler.

Azi bunu beğendi.
  14. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    4. resim komik çıkmış sanki ev belin ağrıyor belini tutmuşsun :p

şunu net söylüyorum vücüt çok güzel gelişmiş tebrik ederim.

Juggernaut ve Azi bunu beğendi.
  15. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    çok zor gelmeye başladı ayda 2 kilo alıyorsun o kadar kasıyorsun kendini ama bı aksama olduğunda yeme düzeninde 1 gün içinde bir öğün atlanınca hemen vücut geriye sarıyor kilo veriyor bu kullanacaığım supplemntin bu öğün atladığım zamanı kapıcağını düşünüyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:45 ----------

bel bozu vermeye çalıştım beceremedim :D teşekkür ederim ilk halime göre evet baya geliştim ama hala çok eksiğim estetik ve görüntü olarak çok iyiyim ama hacim kazanmam lazım kısa süre içinde

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:47 ----------

teşekkür ederim evet bende farkındayım bicepslerim zayıf gibi 3 ay once constcstn curl de 10 kg kaldırırken şimdi 7.5 kg ın ustune çıkamnıyorum 3 ay once ara verdıgımde yenıden baslayınca 7.5 kg a dustu sonra ikinci ara verişimde iyiki 7.5kg ında altına düşmedi biceps yanlız ilk başladığımdada biceps 7.5kg dı 10 kg yapmıştım bi ara sonra ara vericne en başa döndüm artıramıyorum bicepsi nedense. supplementada karşıydım ama kilo alımımı hızlandırmak ıstıyorum artık kesinlikle başlıcam dediğiniz ürünlere bakıyım bi hemen

Azi bunu beğendi.
  16. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler her konu açısımda ölçüm yaptırcam diyorum ama her seferinde unutuyorum ölçüm işini ama en kısa zamanda yaptırcam ölçüm bu sefer kesin tahmini olarak kollarımın ölçüsünü söleyim bide 30-40 arası bişiydir 30 cm ile 40 cm arasındadır 30 dan düşük değil 40 dan da yukarı değildir

17. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    karın hosuma gitti güzel gelişim.

18. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim.)

19. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    forumu geziyordum sırf yorum yapabilmek için üyelik girişi yaptım, arkadaşım 8 ay 5 ayı kenarda bıraktım vücuda aylık senelik olarak değilde görünümünle yorum yapıcam , bence harika :) biraz hacim kazansan cok daha iyi olur ama suanki görüntü bile çok iyi, kazasız antremanlarweightlifter bol şans hyper_

Zerk ve Azi bunu beğendi.
  20. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    İyi gelişim tebrikler. Hele ki 50'lerde bir kilo ile başlayıp.

Beslenmene ve uyku düzenine dikkat et. Unutma! Kaslarda ki gelişim antrenman sırasında değil, dinlediğin sırada gerçekleşir.

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş