17 yaşında futbola başlamak?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BiKey tarafından 19 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BiKey

BiKey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 17.
    arkadaşlarımla halı sahada maç yaparken farkında olmadan çok sağlam koşular yaptığımı farkettim.
    şuan yağ yakımı için bir beslenme ve çalışma programım var ancak fitness salonu yağ yakımı yapan biri için bildiğiniz gibi çok sıkıcı..
    koşu yaparken, bisikletteyken, skywalkerda olmak üzere günde toplam 1 buçuk saat harcadığım oluyo ve bu süreci müzik dinleyerek atlatmaya çalışıyorum ama açıkca çok faydalı olduğunu söylemem can sıkıntısı konusunda.
    ben de bu yağ yakımı sürecimi futbol oynarak geçirmek istiyorum ama futbol konusunda pek bi yeteneğim yok, sadece oyun zekam iyi ve futbolu gerçekten çok seviyorum.
    3, 4 aylık bir süreçte bir kursa yazılabilir miyim? ya da amatör bir takımla antrenmanlara çıkabilir miyim? böyle ya da buna benzer birşey yapan oldu mu?

2. izmitlikartal

izmitlikartal Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci / Futbolcu
    Yer:
    KOCAELİ
    Ben bir amatör futbolcu olarak şunu söyliyim ağır futbol antremanı yağ yakımı için etkili bi yöntem

Bir arkadaşının oynadığı külüp varsa git bi hocasıyla konuş sadece antremanlara çık yada spor okuluna yazıl

BiKey bunu beğendi.
  3. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    fırsatını değerlendir iyi oynuyordum ancak bıraktım ailemin karşı çıkmasıyla.geri dönmek icin cok gec kaldım artık yaş da geçti spor yapılır ama bu futbol 19 dedinmi bi yerde olman gerek işte uzun lafın kısası amatörde olsa oyna salla vücudu:D

BiKey bunu beğendi.
  4. BiKey

BiKey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Futbola hergün seve seve giderim böylece çok rahat yağ yakarım ama dediğim gibi yaşım 17, alırlar mı acaba kursa? Çünkü oradaki herkesin amacı profesyonel olmak ve hepsi en az 3 yıldır oynuyodur.

5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    3 yıla bakma futbolcu olmak zor değil 2 3 ayda kapatırsın herkesin hayatında futbol oynamıslıgı vardır cunku . onların tek farkı antrenman sen 1 yılda onlar gibi olursun bence degerlendir

6. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
  7. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 17 yaşındayım 1 aydıır çakmak spor futbol okuluna gidiyorum sende ole bi yere gidebilirsin ordan beğendiklerini u17 filan çıkarılıyolar yaşına göre.

8. BiKey

BiKey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nereye gidiyorsun?

9. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları: