1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 yaşımda 1 sene düzenli çalışma,1.5 yıl bıraktım ve şimdi 4. ayım...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve vandeta2006 tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    ben de konu hakkında kendi görüşlerimi sunmak istiyorum izninizle:
    vücudun kaslanmaya müsait. ama sanki yağ kütlesi fazla gibi? bence herşeye yağ oranını düşürmekle başlayabilirsin. vücudunun iyi görünmesini istiyorsan, (yani istediğin kadar fazla ağırlık bas veya hareketleri doğru yap vs.)) yağ oranını düşürerek yola koyulabilirsin. sana tavsiyem az kilo çok tekrarlar yaparak spordaki vaktinin çoğunu cardio'ya ayırman. yani 80 dk sürüyorsa antremanın 50 dk none-stop (2 dklik 3 ara verebilirsin) cardio yapman. ama tabi bu sadece benim düşüncem. işe yaradığını çok gördüm hala da görmekteyim. iyi çalışmalar..

2. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    purulence aman dikkat noxplode gibi jacked gibi ürünler fazla kafeinle birleşti mi vücutta ters tepki yapabilio ayrıca kıl olayında herkesin farklı düşünceleri var tabi ama mideyi ve göğüsleri örtüyo adelenin derinliklerini şeklini sanki biraz kapatıyor gibi gelio bana. kol olayında bence boyumuzun uzun olması dezavantajı var biceps ve triceps adelemiz uzun adele olduğu için kısa boylu bi insandaki 40 cm kol gibi büyük gözükmüo bir de şöle bişi var 1.70 boyundaki bir insanın giyeceği elbiseler ortalama small veya mediumdur o boya bir de o tshirtleri giyince 40 cm kol direk ortaya çıkıo ama kendim için söylüyorum xl dan aşağısına bedenim girmio omuzlardan ve sırttan ama işte bu seferde kollar belli olmuo :D

emre saol yorumun için. gece iş gündüz okul olduğu için ancak ağırlığa vakit ayırabiliorum inanırmısın mekiği bile gece işyerinde çekiyorum. bende koşmak çok istiyorum gerçekten alt karın ve genel zayıflama için koşu bire bir. genel anlamda vücudum kalın derili o yüzden hatları göstermek için baya bi uğraşmam gerekecek ama haziranda dieti biraz abartıp şöle bir hafta felan suyu azaltmayı su atıcı kullanmayı düşünüyorum. 1-2 günde olsa şöle kendimi müsabıklar gibi kuru görmeyi bu yaz çok istiyorum :D:D

3. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    evet boy konusunda çok haklısın,geçen bir abi var bizim salonda 40 yaşlarında kilolu ve kısa boylu.kolun kaç dedim 42 dedi,ben 45-50 arası sanmıştım kolunu.yani boy çok farklı gösteriyo kolu cidden.bende en düşük large giyebiliyorum dediğin gibi.uzun boylu insanlarda kol inşaa etmek zor ve zahmetli oluyormuş fakat oldumu tadından yenmezmiş bir arkadaşımdan duyduguma göre.onun bir arkadaşı 3 senede kol ancak inşaa edebilmiş mesela.o konuda kollarımı suçlamıyorum açıkcası,basıcaz görücez :D

xplode olayına gelirsek,bir arkadaştan 3 ölçek IDS betanoX almıştım 3 gün kullandım.ilk gün gerçekten bir etki hissettim fakat 2. ve 3.kullanımlarda en ufak bir etkisini göremedim.üstelik IDS diğer noxlar arasında seçkin olanlardan birisi.bu durum tuhaf geldi,yani vucudum neden noxa tekpki vermiyor ? nox aldıgım zamanlarda senin uyarın ve ürünün üstünde yazar uyarı üzerine neskafe,icetea gibi kafein alımlarını azalttım zaten.

4. sooprano

sooprano Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle iyi bi vucut ve kesinlikle mükemmelleşebilecek bir ışıga sahip temel var adamda tipte var kesinlikle devam edip amacın için çalışmalısın ben gerçekten çok çok beyendim son eklediklerini özellikle saygılar.

5. dts_1994

dts_1994 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    usta bikaç sorum var sana,ben şu an lise 2 deyim,1 yıl yapıp bırakmak zorunda kalıcam body i öss ye hazırlıktan dolayı sorular şunlar
    1.body i bırakıp öss ye hazırlanmana değdimi ? yani derslere pozitif etkisi oldumu ?
    2.öss ye hazırlanırken haftada 3 gün de olsa gidemedinmi gym e
    3.ben şu an 3. ayımı yeni bitirdim,50 kg ile bench press yapıyorum ne diyosun sen 100 ü 1 yılın sonundamı bastın ?

6. BByaşamaktır

BByaşamaktır Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    0
    başarılı devam kardeşim durmak yok...

7. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Fotolar çok yanıltıcı.ışığın altında çekim olmaz

8. orhan

orhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşım kızma ama kendini sıktığında suratının aldıgı ifade cok komik:)ama güzel vücut sergilemekte biraz sıkıntın var ama

9. alperencelik

alperencelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    usta benmi yanlış anladım omuz gerçekten 142 cm mi? bana çok fazla geldi

10. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    fotolar güncellendi bir gelişim hikayesi...

yeni resimlerimi ekledim arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...

Ekli Dosyalar:

11. MrProsperous

MrProsperous Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    muhteşem bir değişim yaşamışsın , azmine hayran kaldım , ne supplement kullandın , nasıl beslendin bizimle paylaşırsan mutlu oluruz ...

12. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    supplement bir kenara bu işin para ve dinlenme işi olduğunu uzun deneyimlerimden sonra anladım kür yaptım arkadaşlar asla da saklamadım bir ara kürlü zamanımdaki videomuda eklerim. 135 140 benche dayaandığım oldu ama sonrasında eski günlere geri döndüm. bence her insanın belirli bir gelişim aşaması var bir noktaya geldikten sonra güç ve adele artışı duruo ya da çok çok yavaşlıyo . bunu bilin arkadaşlar bu noktadan sonra işin işine destekleyiciler giriyo. ilaç olarak ne kullandın derseniz trenbolone ventolin primebolan sustanon gibi ilaçlarla bugüne kadar 2 kez kürüm oldu 1.si çok hafifti pek bi faydasını göremedim ikincisi ise sağlam bi hocadan yardım alarak hazırladığım kür programıydı. deneyimlerim doğrultusunda her türlü sorunuzu yanıtlamaya çalışırım arkadaşlar...

Bozo-Baku bunu beğendi.
  13. murat2

murat2 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Biraz daha kilo verip tekrar kas olarak alırsan çok daha iyi olacak
    Başarılı tebrik ederim

14. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ortada bayağı bir evrim var yalnız :D karın ve bel bölgesi harika olmuş. vücudun genel çatısı çok güzel ancak taa ilk fotoğraflarından beri bir triceps eksikliği var, bicepsine göre arka planda kalmış. göğüs te belki biraz daha hacimlense iyi olur. her şeye rağmen çok güzel bir vücut yapmışın kardeşim tebrikler...

15. egerey

egerey Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hahahaha :D darwin bir kez daha haksız çıktı. maymundan gelmiyoruz. maymuna gidiyoruz.

16. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    nisana klasik 180+ takip eden arkadaşlarıma yorum yapan destek veren herkese sonsuz saygılar..

Ekli Dosyalar:

17. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    dostum bence ön kol calısmalısın :)