16 yaşındayım,Yağ oranım ve abdominallerim,ve kavitasyon hakkında.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ZapieL tarafından 7 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba arkadaşlar,1 ay önce spora yazıldım.Asıl amacım 6 pack ve v-abs çıkarmak.Gereken eforu sarfediyorum,tam 7 adet hareket var karın için yaptığım.

1-)Yağ oranım %19 çıktı.Önceden çok kiloluydum.Şuanda 72 kiloyum,boyum 176 ancak midemde aşırı bi ele gelmelik var.Ele geliyor yani midemi resmen 2-3 cm öteye çekebiliyorum elim ile.Sarkıklık var herhalde kilo vermekten dolayı.Bunun abdominallere sahip olmamda bir dezavantajı olurmu ?
    Ama şöyle bir durum daha var dışardan bakınca yağ oranım %19 gibi durmuyor.Sadece elimle tuttugumda onu çektiğimde dışarıya fırlıyor.

2-) 10dk yürüyüş yapıp 20 dk koşuyorum.20 dk normalden fazla tempo bisiklet çeviriyorum.Suratımda gözle görülür bir zayıflama var.Göbeğimde ise suratıma oranla çok az.Sadece yanlarım erimiş göbek kısmında.

3-)Omuzlarım geniş,dumbbell side bending üçgenliğimi bozarmı ? 5kg 50x3 yapıyorum.Malum beli kalınlaştırıyor diyorlar...

4-)Göbeğimdeki yağları daha hızlı eritmek için ne yapabilirim ? kavitasyonmudur nedir onada gitmeyi düşünüyorum.Yağlarımı ne parçalıyormuş.

Biliyorum çok soru sordum.Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

Sayfayı Paylaş