16 YAŞINDAYIM SPOR SALONUNA YAZILACAĞIM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mete38 tarafından 2 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mete38

mete38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    herkeze merhaba ben 16 yaşındayım boyum 1.70 kilom 48 ve böyle olmaz dedim spor salonuna yazılmaya karar verdim ama sorularım var misal ilk gün gittik ne yapıyoruz hocalar mı yardımcı oluyor ne yapacağım hakkında nasıl besleneceğim hakkında ve kilo alırım demi her türlü

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    merak etme sen git salona ordaki antrenör felan kim varsa konuş :) onlardan programını iste aklındakileri sor :)
    ondan sonra aklında kalan sorular olursa veya programından şüphe duyarsan burda paylaş daha iyi yardımcı olabiliriz :) hemde kilo almakta birşey yok. sen beslenmeni iyi ayarlarsan hiç sorun olmaz :D

3. mete38

mete38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    beslenmen iyi olursa derken nasıl beslenmem gerek ya niye kilo alamıyorum ben çok yediğimi sanıyorum galiba ne yemem ne kadar yemem gerek

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Forum burası istediğin kadar araştırabilirsin :) genel olarak gerekli karb. Ve Proteini aldıktan sonra günlük kalori ihtiyacını itamamlarsan iyidir :) internetten yaklaşık olarak öğrenebilirsin ihtiyacını. Yukarıdaki arama kısmından merak ettiklerini araştırabilirsin

Sayfayı Paylaş