16 YAŞ 60 KİLO GELİŞİM (RESİMLİ)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Maeven tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Maeven

Maeven Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ

Merhaba ben 1.81 boyunda 60 kilo ve 16 yaşında biriyim. Aylardır evde çabalayıp birşeyler yapmaya çalışıyorum.(evde dambıl v.b aletim var.)

60 Kiloda bu boyla daha fazla gelişme sağlıyacağıma inanmıyorum pek.
    75 Kilo olmak istiyorum fakat kilo alma problemim var tabiri caizse öküz gibi yesemde kilo alamıyorum önceden karın kaslarım erir fazla yememem lazım takıntısı vardı ama artık ona dikkat etmiyorum artık amacın kendimi dahada kalıplı hale getirmek. Fitim ama kalıplı değilim içi boş silah misali [​IMG]

Sol üstteki resimde sıcak halde göğüslerimi sıkmıştım.
    16 Yaşında 60 kiloda bu vücut nasıl yorumlarınızı almak istedim ve abilerimden nasıl bir yolda ilerliyeceğimde öneriler almak istedim. [​IMG]

İyi kötü eleştirebilirsiniz teşekkürler.

İlk başladığım zamanlar 5-6 öncesi herhalde tam hatırlamıyorum boyum 175 kilom 65 civarı filandı sanırım : https://i.hizliresim.com/MYX919.jpg

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş