15 Yaş Kas Gelişimi Kilo Alma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yasin Atılgan tarafından 17 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Yasin Atılgan

Yasin Atılgan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Vücudum = image.jpeg Merhaba arkadaşlar ben Yasin 15 yaşındayım (Ağustos 2000 Doğumluyum)
    Ben Kilo almak ve aynı zamandada evde Kas geliştirmek istiyorum. Daha önce Fitness geçmişi olarak evde geliştirdim ancak salona gitmeye gerek duymadım.
    Boy: 183 cm
    Kilo : 65 Kg
    Vücut tipi : Mezomorfik.
    Profosyonel basketbol oyuncusuyum ve Yazın londra'ya tatile gideceğim. Bu yüzden gerek Görünüş olarak Gerek te ihtiyaç olarak Kas geliştirmek ve kilo Almak istiyorum. (70 Kilo Hedef)
    Bunları nasıl başarabilirim siz değerli arkadaşların yardımları ile ?

2. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    5 kilo yaza kadar kas olarak alman imkansız bu işi evde yapıcaksan iş biraz daha zorlaşıyor. İnternet e street workoutcular var onların programlarını takip edebilirsin işe yarıyacağını düşünüyorum ama dediğim gibi evde bu iş bayağı yavaş olur.

3. Yasin Atılgan

Yasin Atılgan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Daha önce evde şınav mekik barfix hariç çekerek Kas yapmıştım. Ancak şuan hem beslenme programı hemde Barfix ilede gelişim sağlayacak bir program gerekiyor.

4. Begginer

Begginer Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Gerekli araç gereçleri alırsan evde de olur. Yavaş olacağını da düşünmüyorum, salona giden birinden farkın olmaz. Tabi dediğim gibi gerekli olan malzemeler ile :)
    Onun dışında tabii ki yaza kadar 5kg kas imkansız arkadaşın dediği gibi. Başla sen bırakma, gittiği kadar.

Sayfayı Paylaş