15 Yaş - 84 Cm Omuz Genişliği (Yardım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve StarBoD tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. StarBoD

StarBoD Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun Aleyküm Arkadaşlar.

Geçenlerde ilk defa omuz genişliğimi ölçtüm ve farkettim ki omuzlarım aşırı derece dar.Boy 182 cm , kilo 60.Böyle olunca daha da çirkin bi görüntü meydana geliyor.Yaklaşık 6 ay sonra 16 yaşına gireceğim.Sizce kayda değer bir genişleme görmem mümkün mü , ayrıca genetik olarakta genellikle omuzlar geniş.Yaşıtlarıma bakıyorum çoğu omuz bakımından benimki gibi dar.Bu yaz yüzmeye gideceğim.Sonrada sürekli devam etmeyi düşünüyorum.Sizce genişler mi yüzmeyler , kemik yapısı değişirmi yoksa geçicimi olur?

2. KERSII

KERSII Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim de sizlere kısa bir sorum var. Hepsi burada.com dan bir adet Delta markalı halter demiri alacagım. Ve bir de 26kg'lik Spın markalı dambıl seti alacagım. Spın markalı dambıl setindeki agırlıkları harakete göre halter demirinde de kullanmak istiyorum. Agırlıklar halterde uyumluluk gösterir mi yani Spın markalı agırlıklıkları Delta markalı halter demirinde de kullanabilr miyim ?

3. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Doğru ölçtüğünden emin misin

4. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    yüzme ile genişlediği söyleniyor..
    Evet kullanabilirsin.

5. StarBoD

StarBoD Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pek değilim aslında.Evdeki metreyle ölçünce 84 , terzinin metresiyle ölçünce 100 civarı çıkıyor.Hangisi doğru .s

Sayfayı Paylaş