14 YASINDA VUCUT YAPMAK ISTIYORUM | KICKBOX YAPIYORUM

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Muharremp08 tarafından 16 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Selam herkese. 165-70 cm boyundayim. Uzun zamandir kickboks yapiyorum fakat zaten yag yaktigim icin yiyordum. 1 senedir kilom sabit fakat bacaklarimin kalinlastigina karar verip zayiflamak istedim. 62 kilodan 1 ay gibi bi surede 55 kiloya dustum. Benim icin dusuk sayilabilcek kilo. Asil sorum su , guresci vucudu gibi vucut nasil elde edebilirim? Demek istedigim kasli bi vucut degil. Yag oranim yeterli zaten suanlik fakat ben tekrar kilo almak istiyorum. Bu kiloyuda vicik vicik yag yerine guresci vucudu gibi sert kaslarla almak istiyorum. Ne yapmam nereye basvurmam nasil beslenmem gerekir ?
    YANI KILO ALMAK ISTIYORUM , ALDIGIM KILONUN YAG YERINE KAS OLMASINI ISTIYORUM. BELIRGIN HATLARA SAHIP KASLAR YERINE GENIS VUCUT ISTIYORUM
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Eylül 2018 ---
    Turnuvalar baslayacagi icin antremanlarda daha fazla zorlaniyoruz. Bayagi ter dokuyorum kalori yakiyorum. Yeteri kadar kilo alip genislemek icin neye yonelmeliyim ve nasil beslenmeliyim ? Tesekkurler simdiden

Sayfayı Paylaş