1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

12.12.2008 den bu yana

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve keremizgi tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. SoyLu61

SoyLu61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    çok güzel bence vücudun fit benimde istediğim vücut seninki gibi

2. keremizgi

keremizgi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

haklısınız... iyi beslenmeye çalışıyorum. genelde sabahları 3 yumurta 1 dilim kepek ekmeği ve genel kahvaltılıklar(tereyağı hariç) , öğlen pirinç pilavı ve bir sebze yemeği ve bir dilim kepek ekmeği , antrenmandan önce muz-şeftali-süt karışımı içecek , antrenman sonrası ton balığı salatası ya da 3 dilim tavuk göğüsü , yatmadan önce yarım litre yağsız süt... ve tabiiki 4-5 litre su...

ekstra hacim için önerebileceğiniz yiyecekler varsa bekliyorum...bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:35 ----------

teşekkür ederim.. azimli olursan ve dikkat edersen beslenmene gerisi geliyor.... dediğim gibi karnım yağ tabası ile doluydu.. ben bile inanamadım kendime ;)

3. 3mehmet3

3mehmet3 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    yoğun birşeiklde üst göğüs,trapez ve kol antremanı gerekli diğer yerler gayet güzel ve yağsız.Toplam 7_8 kiloya bu vücut süper hale gelebilir fakat fazla yağlanmadan kaçınmalısın bu yağ oranını korursan problem çıkmaz

4. rambo34

rambo34 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Herşey çok iyi bu vücuda göğüs lazım...Başarılar...

keremizgi bunu beğendi.
  5. keremizgi

keremizgi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

haftada 3-4 gün gidebiliyorum şimdilik salona o yüzden o performansa ayıracak gün şu an için az... bicepslerin önceden iyiydi ama 5 ay ara yaramadı... yağlanmamaya zaten çok özen gösteriyorum... aslında alt midedeki hafif bi yağ tabakası hala mevcut ben onu da istemiyorum ama ilaç kullanmadan gitmez herhalde :S l-carnitine gibi... ama gün içerisinde mümkün olduğunca az yağlı şeyler yememeye çalışıyorum.

teşekkür ederim ilginize...

6. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Gayet iyi bir vücut tebrik ederim. Bende göğüs ve trapezi eksik gördüm. Özellikle göğüs bu mideye ve kanatlara yakışmamış. Genel olarak düşük yağlı iyi bir vücut.

keremizgi bunu beğendi.
  7. KaRaDeNiZ_08

KaRaDeNiZ_08 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    vücudun gerçekten çok iyi tebrik ederim. birde bir şey sormak istiyorum başlamadan önce 3 kat yağ vardı , bu vücudun v si yoktu vs demişsin , günde 550-600 mekik kaç ay boyunca devam ettin acaba..

8. keremizgi

keremizgi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

öncelikle teşekkür ederim... abartısız 3 ay boyunca her gün yaptım mide.... 4 aya geldiğimde de hareketleri biraz azalttım sadece...

9. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Bizlere zayıflama sürecindeki ev hacim dönemindeki yapmış olduğunuz beslenme biçiminizden, spor çalışmanızdan , kullandığınız destek ürününden bahseder misiniz

10. KaRaDeNiZ_08

KaRaDeNiZ_08 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

bir şey daha sormak istiyorum.peki mekikleri alet kullanarakmı ( AB rocket vs.. ) yoksa kendinmi yaptın tek seferde mi 500-600 yaptın yoksa gün içerisinde toplammı normal mekik mi çektin yarım mekik mi.. bunlarıda cevaplarsan çok sevinirim göbek benimde sorunum..

11. fbyutubu

fbyutubu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok fazla yapmamanı tavsiye ederim daha çok çalışıtğın zaman doğal olarak kaslar gelişecektir ve kasların gelişim halinde olunca vücudunda güzel bir görüntü vermez bu görüşümde biraz vücut yapınla alakalı ince bir vücuda sahipsin sen vücudana daha fazla basarsan iyi bir görüntü oluşturmaz kaslarınının daha zarif kalmasını sağla tamamen bırak demiyorum tabiykide göğüsleri yerine oturtmaya bak göğüsler daha bir şekle girince çok fazla basma vücuduna

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:43 ----------

bu arada ben şahsen mekiği çok fazla yapmıyorum onun yerine alet kullanarak yapıyorum mekik mide kasından ziyada daha çok göbek için fayda verir alette ise göbek kısmındaki yağlar kasa dönüşür ve mide kaslarıda gelişir 500 tane mekik yapacağıma şahsen 6 şar 7 şer set yaparım 10 ar tane bilemedin bunu 10 set yaparsın 100 tane alette çalışmış olursun şahsen aletin etkisi biraz daha fazla diye düşünüyorum

keremizgi bunu beğendi.
  12. keremizgi

keremizgi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

öncelikle yağlı yiyeceklerden uzak durdum çünkü arkadaşlarım o kadar fitken ben yağ tabakası gibi geziyordum ve kompleks yaptım:) haftada 6 gün salona gittim: 1.gün göğüs - ön kol / 2.gün omuz - arka kol / 3. gün kanat - bacak. ve hiçbir destek ürünü kullanmadım. sadece istikrarlı ve aksatmadan yaptım...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:00 ----------

özellikle şu hareket olsun şu olmasın diye çalışmadım. hocam ne verdiyse onu çalıştım... yerde yatarak ayaklar karna çekik bir şekilde olan mekik hiç yapmadım mesela... hareketlerin isimleri aklımda yok...

13. kemocan

kemocan Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Yaglarin kasa donusmesi..
    Senin kadar sacmalayan birisini ilk defa goruyorum.

Yaglar kasa donusmez.
    ikisi tamamen farkli dokulardan olusmuslardir ve birbirine donusemezler.

Senin anlayacagin bir ornek vereyim.
    bir tahta parcasini metal'e donusturebilirmisin?
    - Hayir..

Sadece yag ve kas oranini azaltip cogaltabilrisin ama bir sihirbaz olmadigin surece ikisini birbirne donusturemezsin...

DeaqLe bunu beğendi.
  14. AloneAssasin

AloneAssasin Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Tebrikler , mide güzel

15. keremizgi

keremizgi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar ilk önce yeni yılınızı kutlarım... 3 ay geçti en son fotoğraflarımdan bu yana.... şu an bence iyi toparladım sayılır vücudu. yeni fotoğraflarım bunlar. yorumlarınızı bekliyorum...

Ekli Dosyalar:

16. keremizgi

keremizgi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bunlarda diğerleri...

Ekli Dosyalar:

17. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    senin de yeni yılın kutlu olsun :)

güzel vucut . yalnız hiç sevmediğim bir eleştiri yapacağım . kollar çok iyi ama göğüs yanında oldukça zayıf kalmış . belki sen de farkındasın.

18. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    çok güzel bence.sana tavsiye omuzlarını genişlet :)

19. keremizgi

keremizgi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

deniyorum teşekkürler:)

20. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    goguse biraz sekil lazım gibi ama oda zamanla zaten. sen bence ilk etapta bu fit gorunumunu korumaya bak kardeşim. bu iyi bir goruntudur. bence esas olnada bu goruntu. buna ek olarak boyunkısa olduğu için kanat kaslarını fazla uzatmamaya bak. en iyisi close grip pull down diye bir haeket var bunu arastır. bu koltuk altını gogusun ihzasından keser. neden bunu diyorum cunku belin ince. kanatı biraz belli etmen sart. ustune gogusede biraz hacim kattınmı goruntu cok cok iyi toplayacak kendini emin ol. iyi çalışamlar saygılarımla ..

Akay bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş