1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

117 Kilodan 75 Kiloya yolculuk galiba başardım...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve duvende tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. duvende

duvende Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yazdıklarına aynen katılıyorum... Ne kadar gereksiz şeylermiş farkına vardım geç oldu güç oldu ama oldu ya gerisi teferruat...

2. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    İradenden ve azminden dolayı seni kutluyorum. Genelde tembel olan toplumun içersinde senin gibi insanları görünce seviniyorum... birde kas yapmak için kardiyoyu bırakmak gibi bir inanış var fakat bence bu yanlış... Dorian Yates bir röportajında bulk döneminde bile 25-30 dk kardiyo yaparım çünkü vücuda daha fazla oksijen girdiği için gelişmeyi hızlandırıyor vs. demişti..

umutn bunu beğendi.
  3. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Öncelikle modaratör arkadaşlarımdan ricam senin gibi örnek başarıları olan arkadaşları ayrı bir bölümde toplamaları (Before After tarzında ). Seni tebrik ederim azminden ve başarından dolayı. Benim sana asıl sormak istediğim nasıl bir diet uyguladın, aç kalarakmı zayıfladın, çünkü ayda 10 kilo çok sağlıksız bir rakam. Diğer arkadaşlarımıza seni örnek gösterirken diet sırasında yaptığın doğru ve yanlışlarıda gösterelimki onlar bu hataları yapmasınlar. Sözkonusu süreç hakkında daha detaylı bilgi istiyorum senden yeme içme gibi, deride çatlama veya sarkma oldumu olduysa nasıl toparladın. Çünkü inanılmaz kilo vermişsin ve vücudun şu anda sıkı gözüküyor. Hayretler içerisindeyim vücutta deformasyon olmamasına Tebriklerrr.

4. agirvasita

agirvasita Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    @lion
    soruna ben cevap vereyim bende 128kg idim suan 110um ve spora ve diyete devam ediyorum bizim gibi aşırı kilolu kişilerde ayda 10kg vermesi kolay ama 55kg olan biri 5kg yu 10 ayda zor verebilir bizde kilo aşırı fazla olduğu için ilk aylarda hızlı verebiliyoruz

aç kalmak diye bir şey yok günde en az 6 öğün ye inan ben bi oturusta 2 ekmek yiyen bir insan olabiliyorum arada ama suan sabah 2dilim kepekli ekmek oglen ekmek yok aksam 2 dilim kepekli ekmek ile yaşıyorum :) ve ara öğün zamanlarında cogunda tok oluyorum portakal elmayı istemeyerek yiyiyorum.

umarım yardımcı olmusumdur..

5. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Valla ben sana helal olsun diyorum 2 resime de bakınca birbirinden çok farklı 2 insan görüyorum senin arkadaşın olsam şu anki halini sokakta yanımdan geçsen tanımazdım üstüne baklava bile çıkartmışsın

6. fragmen_8

fragmen_8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    duvende 4 ay gerçekten çok iyi bir zaman 40 kg için ben suan yeni başladım 25 gün oldu 7 kg verdim yalnız kendimi bazı şeylerde tutamıyorum cips, kola ekmek fln yemiyorum ama arada 1 kaçıyor amacına ulasmıssın kardesim süper bi vucudun var helal olsun suan 90 kg dan 83 e düstüm.

7. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    helal olsun kardeşim 2 insanda farklı sanki :D resmen öyle bi tepki uyandırıyorsun insanda mutiş bi azim örnegi onlarca kişiye feci bi örnek olduguna emin olabilirsin başarılar spor dolu bi hayat dilegiyle..

8. psykopat81

psykopat81 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    fake gibi duruyor. iki resimdeki arkadaşlar aynı memleketten bile değil sanki. kollarındaki kıl yapısına bakarak anlaşılıyor. tabi daha ayrıntılı resim koyulması lazım

Son düzenleme: 26 Temmuz 2010
  9. duvende

duvende Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Oda farklı bi bakış açısı ne deyim...

10. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    1 haziran 2009 da 135 KG olan bir insanım şu an ki kilom ise 105 1 eylül 2009 dan beri bir spor salonunda çalışıyorum 30 KG verdim ama ne yalan söyleyeyim senin kadar iradeli değilim bazan diyeti de sporu da boşladığım oluyor arada bir kaç gün 10 KG daha verip sonra kas kütlesini geliştirip vucudumu sıkılaştırmaya başlayacağım paylaşımın için çok teşekkür ediyorum ve buradan spora başlamaya cesaret edemeyen arkadaşlara diyorum ki başlamak başarmak demektir.

11. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    Tebrik ederim, kas yapmak kadar, kilo vermek de birçok insan için gerçekten zorlu bir süreç, ama gayet istikrarlı bir çalışma ve düzenli beslenme ile başarılı bir sonuca varmışsın, başarılarının devamını dilerim.

12. tatar ramazan

tatar ramazan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sarkma olmaması dikkatimi çekti ilk olarak nasıl başardın paylaşır msıın

13. vampi5

vampi5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    süpersin böyle bir başarı ile bizede yeniden azim verdin

14. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Body'ci arkadaşın Cardio'yu sadece yağ yakma amacı olarak görüyorsa ondan daha fazla tavsiye alma bence :)

15. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    helal olsun kardeşim
    bende 19 nisanda 118 -120 kg civarlarındaydım, eylülde 87 ye şimdide 82 kg ye indim, benimkide senin ki kadarda olmasada biraz erken kilo veredim 38 kg civarı
    fakat bende de sarkmalar ve kalın deri var , sen nasıl hallettin bu sorunu,
    ben kışın kardioyu bırakıp ağırlıklara yöneliyorum , mayısta tekrar kardioya başlıyacam ,
    ,nş. bende sarkmaları vs. hallederim , karın kaslarımı ve adonis kaslarımı göresiye kadar kardioya devam :)

16. Abdullahhate

Abdullahhate Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok iyi. insan isteyince gerçekten yapıyor. benimle birlikte salona gelen arkadaşım vardı kilolu diye askere almadılar hırs yaptı çalıştı. oda senin gibiydi. 128kg dan 77kg a düştü 4ayda. seni görünce aklıma o geldi, askerde şimdi muradına erdi. Seni azminden dolayı tebrik ederim:)

17. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    bende 100 kiloyum 80 olmak istiyorum nasıl motive ettin kendini

18. boragokcan

boragokcan Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muahsebe
    Yer:
    istanbul
    valla tebrikler yeniden dünyaya gelmiş gibisindir sonuçta yarışmaya katılmayacaksın ya oldukça fit azıcık hacimle daha süper olur

19. extreme_sports

extreme_sports Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle tebrikler valla harika olmuş baklavalar da yavaş yavaş belirmeye başlamış, başarılarının devamını diliyorum..

20. rebelled

rebelled Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen sarkmları nasıl önledin söylermisin bende 120 kgden 85e düştüm 4,5 ayda ama özellikle karın bölgem aşırı derecede sarktı yani lütfen yardım edin günde 300 mekik çekiyorum ama en ufak kattısı yok lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş