11 Haftalık Evde Çalışma Programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Heisenbergus tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Heisenbergus

Heisenbergus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar ben ramazandan önce 3 ay evde çalıştım gözle görülür bir hacim artışı oldu fakat normal yani abartılacak kadar değil fakat güç olarak bence abartılacak kadar bir artış oldu çünkü 10 tane şınav çekemeyen ben 25-30 tane çekmeye başladım bu yüzden benim için abartılacak kadar güç artışı oldu diyorum neyse sadede geleyim.

Ramazan bitti okulun açılmasına 11 hafta var ve bu süre boyunca afedersiniz hayvan gibi besleneceğim toz, sağlam 3 öğün yemek vs. -bazılarınız için ağır gelmeyebilir ama ben bu programın 4 günlüğünü yapıyordum ramazandan önce ve zorluyordu beni ayrıca okul zamanı ben kahvaltı etmem akşam yediğim yemekle öğlen yemeğine kadar duruyordum o yüzden belkide hacim olarak gelişemedim pek. Bu sadece 11 haftalık ev için okul zamanı salona başlarım herhalde. Çok uzattım kusura bakmayın çünkü bayağı hırs yaptım. Hareketler fazla gelebilir fakat dediğim gibi dinlenme ve beslenme konusuna çok dikkat edeceğim için böyle yaptım. Eklemem gereken ya da çıkartmam gereken hareket varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Çarşamba ve Pazar günü dinlenme günüm. Antrenman günleri P90X'in karın kası videosu AB Ripper X'i uygulayacağım.

Kilo:65
    Boy:180

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Temmuz 2015
  2. Heisenbergus

Heisenbergus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci

Sayfayı Paylaş