1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

11 Aylık VG 79 kg Ev Çalışması...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve MuratÖztürk tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yok yok yanlış anlaşılma olmuş haftada 3 gün triceps çalışmıyorum 2 triceps 2 biceps çalışıyorum. Bu fotorafları sırt çalıştıktan sonra çektim onunda etkisi olabilir.

2. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Biraz daha sırt ve karın çalışman belli bir yapıya kavuşmuş vücudunu daha güzel gösterecektir.

Suplement biraz fazla kaçmamış mı? İyi bir beslenme ile de 11 ayda yapabilirdin bu vucudu.

MuratÖztürk bunu beğendi.
  3. miamili_sercan

miamili_sercan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bench press ve barbell curl de kac kg kaldırıyorsun kardes

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:07 ----------

bench press ve barbell curl kaç kg da çalışıyorsun

4. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bench press max 110 kg Barbell curl max 55 kg

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bu maxlar tek tekrar degıl mı yanlıs anlasılmasın..
    Yanı bunlar set cıkardıgın agırlıklar degıl, tek tekrarların?..

6. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Murat Öztürk;

sanırım 80 kilo civarısın, o ağırlıklar tek tekrar olsa bile bana biraz fazla geldi, ''pump forever '' bile 90 küsür kilolardayken 145 kilo max bench press yapan birisiymiş bir de onun sarmaşık gibi tricepsleri, 44 cm lik devasa kolları varmış,muazzam kütlesini hiç söylememe gerek yok sanırım ağırlıklarda bir yanlışın olmasın, belki birimlerde bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir lbs'yi kg olarak mı algıladın acaba?

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Yok degıldır ya lb'yi kg olarak algılamayacak kadar kendını gelıstırmıs bu spora emek vermıs bır arkdasımız..

Onlar sanıyorum tek tekrardır..

Ben aslında yanlıs anlasılmalar olmasın dıye sordum hanı setlerı o agırlıklardan cıkarıyor sanmasınlar dıye..

Yoksa mayısın sonunda bende gogus ıdmanım bıttıkten sonra deneyeyımdedım tek tekrar, cunku daha once hıc denememıstım.. 90 kg 1 bucuk tekrar cıkardım ki agır bir gogus ıdmanı sonunda.. Yanı Bence duzgun beslenmeler ıle ulasılabılınecek rakamlar 80-90.. Ama zaman ıster tabı..

8. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tabi canım 110 kg max yazdım zaten tekte kaldırdığım ağırlık sete 80-90 civarıyla giriyorum. 50 kg ısınıyorum. Yanlış anlaşılma olmasın. :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:06 ----------

@ umur35 bide bir şey daha ekliycem ben tricepslerimden memnun değilim sizce bicepsle göğüsle omuzla sırtla ortantılılar mı?

9. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Murat Öztürk arkadaşımızın iyi bir sporcu olduğundan süphem yok , fakat kol ölçüsü 40 larda olmayan birinin 100kg+ bench yapabilmesi benim mantığıma pek yatmıyor(power lifter olmadığı sürece), az bir kilo az bir gerilim değil ,vucudun çok sağlam bir kütlesinin kuvvetli tricepslerin yanında 100kg+ lık gerilimi taşıyabilecek bir ön omuza sahip olması gerekiyor bence.

10. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    110 kg yi basarken kendime bende inanamadım zaten 1 ay önce 110 bastım şimdiye 120 ye çıksam hiç şaşırmam. :)

11. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    olmayacak şey değil 110 kg
    dahada arttırabilirsin aslında bench yaparken göğüse tahta gibi bi şey koyup yüksek kilolara girebilirsin tabi partner şart ağırlığın altında kalırsan kimse seni kurtaramaz :D

12. Yilmaz02

Yilmaz02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Hmm,simdi anladim;nasil balon gibi sisirdigni)))

1. Optimum Whey 2 kutu
    2. Hardline pro gainer 1 kutu
    3. Animal Nitro 1 kutu
    4. Animal pump 1 kutu
    5. Hardline Amino 1 kutu
    6. Ultimate Glutamine 1 kutu
    7. Ultimate Creatine 1 kutu
    8. One1day Multivitamin 1 kutu
    9. Twinlab Amino Fuel Likit 2 Kutu
    Bu kadar toz kullansam herhalde ben giyecek elbise bulamam :D:D

13. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

Allahım böyle yorumlar beni bitiriyor, nerde vg hakkında bilgisi olmayan bir insan var çıkyıor ve bu tarz yorumlar yapıyor, ''ben de senin gibi yapsam ben de öyle olurum.''

Böyle yorumlar genelde , hedeflerine çok uzaklarda insanların iyi bir seviyeye gelmiş insanlara yaptığı yorumlar oluyor, böyle yorumlarla bir nevi kendi başarısızlıklarına mazaret üretiyorlar, içleri rahatlıyor...

Yılmaz02; o zaman sizde '' bu kadar toz'' için sizde şişin, ama ben size birşey söyliyim mi, siz bu zihniyetle 100 kg toz içsenizde tişörtleriniz size bol gelmeye devam edecektir.

Off topic için özür dilerim, ama bu tarz yorumlara bence cevap verilmesi gerekiyor, 11 aylık emeğin hakkı yenilmemeli...

14. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    @ speedtouch teşekkürler gerçekten söyliyceğim lafları ağzımdan aldın. Bu arada benim ön kollarım 36-37 cm civarı genetik onuda belirteyim ön kola ayrıca bi egzersiz yapmadım. Sanırım bu kadar ağır kilolara girmeme ön kollarım yardımcı oluyor. Ayrıca birşey daha eklemek istiyorum speedtouch'ın dediği gibi 100 kg tozda kullansanız düzenli beslenme ve düzenli antreman olmadığı sürece %1 verim bile alamazsınız arkadaşların dediği gibide bu kimyasalları kullanmadanda 11 ayda benim çıkarttığım vücüdü çıkartabilirsiniz. Ben biraz acele davrandım keşke bu supplementleri 15. aydan 20. aydan sonra kullansaydım faydasını daha fazla görürdüm diye yakınıyorum kendi kendime teşekkürler yorumlar için.

15. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Murat Öztürk, ben aslında senin kol ölçünü merak ediyorum, bir de bu supplement konusu bence biraz şöyle bir durum, eğer ki idmanda vucuduna max zarar veremiyorsan supplement kullanmanın manası yok boş here vucuda yük, ve verdiğin para olduğu gibi tuvalete gider, dolayısıyla gelişme olmaz.

Murat bir de başka bir nokta, başka arkadaşlarda söylemiş fakat ben bir kez daha söylemek istiyorum, iyi bir salonda iyi bir hoca ile , 1 yıl sonra bu sporda çok daha iyi bir noktaya gelme ihtimalin çok yüksek, üstelik yaşın henüz 17, bu salon konusunu bir kez daha düşün bence.

16. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hedeflerim çok büyük değil aslında 1 senelik hacim daha istiyorum üstüne definasyon.

speedtouch bunu beğendi.
  17. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    sonra bırakmak gibi bir düşünceniz varmı? hedefiniz nedir?

(konuyu uplatmak gibi bir niyetim yok, siz online olduğunuz için soruyorum..)

18. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tabikide bırakmayı düşünmüyorum dengede tutarak sağlıklı beslenme ve dieti rutin ve alışkanlık haline getirmeyi düşünüyorum.

19. markofiki

markofiki Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    şöför+koruma
    Yer:
    ist
    fena değil...

20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    murat evde yapılabilecek en güzel gelişmeyi yapmışsın fakat evde uygulanabilecek hatalarıda devamında eklemişsin.öncelikle vucut genelinde kollar simetriyi bozmuş(bozmuş derken fotoğraf çekimindeki acemilik bunu daha katlamış).tricepler konusunda yanlış bir fikrin var.antrenman sayısını arttırdığında değil şiddetini arttırdığında eksiklikler kapanır.bu yüzden fazla hareket yerine dinlenmeyi biraz fazla uygula.ayrıca gerilimi yeterli derecede vermeyip kısa yoldan curl çalışırsan bicepslerde görüntü bozuk olur.
    ağırlık olayına ise fazla takılma.ben halaa 40 kilo ile biceps çalışıyorum ama kollar 48'den aşağı inmedi.arttıracağın zaman kendisini belli eder.

Sayfayı Paylaş