1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

11 Aylık Mucize Gibi Degişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve GrawX tarafından 10 Nisan 2012 başlatılmıştır.

5 Üzerinden Kaç Verirsiniz ? (Gelişim Açısından)

Anketin kapanma tarihi 22 Nisan 2012.
  1. Kötü (1)

12,4%
  2. İdare Eder (2)

16,0%
  3. Normal (3)

35,5%
  4. Çok İyi (4)

25,0%
  5. Mükemmel (5)

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. huskyq

huskyq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle yorumlara çok güldüm. 2 ayda 25 kg ve masturbasyon olaylarını geçelim. Onlar peri masalı. Gelişim mucize değil 11 ay için gayet normal, lütfen burdaki genç kardeşlerimizi yanlış yönlendirmeyelim.

2. epiate

epiate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Kardeşim öncelikle tebrik ediyorum,hakkını yemeye çalışan insanlara aldırmamanı diiyorum.Zayıf birisinin ne kadar zor kilo aldığını bilmeyenler tabi ki bu başarını kıskanacak.Ben şu an 183 boy 57 kiloyum.Alkol kullanıyorum,sigara içiyorum.Az yemek yiyorum en önemlisi et çeşitlerini yemekten nefret ederim.Yediğim her öğün mutlaka ekmek yerim,şöyle ki makarnayla bile ekmek yiyen bir insanım.Fakat gram kilo alamıyorum,21 yaşındayım zayıf olduğum için ip adam gibi görünüyorum.Artık kilo almak istiyorum,yağ-kas fark etmez yeter ki kilo alayım.Tavsiyelerini ve yardımlarını bekliyorum.Konunu kirlettiğim için özür dilerim.Ek olarak benim kilo almamı sağlayabilecek kişilerin tavsiyelerini de bekliyorum.Şu kardeşinize yardım edin lütfen,iyi forumlar.

Sayfayı Paylaş