1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

11 Aylık Mucize Gibi Degişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve GrawX tarafından 10 Nisan 2012 başlatılmıştır.

5 Üzerinden Kaç Verirsiniz ? (Gelişim Açısından)

Anketin kapanma tarihi 22 Nisan 2012.
  1. Kötü (1)

12,4%
  2. İdare Eder (2)

16,0%
  3. Normal (3)

35,5%
  4. Çok İyi (4)

25,0%
  5. Mükemmel (5)

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. GrawX

GrawX Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yazıf Halimde Pek Resmim Yok Malesef Bu Kadar Degişicegimide Tahmin etmedigimiz icin resim cekme ihtiyacı duymamıstık hocamla ama simdi herkez imrenerek hatta benden öncekiler bile artık beni örnek almaya baslıyorlar buda benim yaptıgım işte iyi basladıgımı ve devam ettigimin bir göstergesi herhalde eksiklerimiz tabiki var her zamanda olucaktır Hiç bir zaman %100 demiycez onun her zaman %99 diyip Hep %1 aramak lazımki gelişim devam etsin neyse fazla uzatmıyayım

ilk 2 ay normal acemi programı dedigimiz bişey vardı onu yaptım o ara hiç kilo alamadım zaten sonraki 2 ay hocam kür yaptı suplemetlerden olusan ine ilac yok vbb bişey kullanmadan + yemek yiyerek net 25 KG aldım 60 kilodan 85 cıktım ama lömbür löbür degil tabiki suan hedefim 90 kg ve yakınları tam ideal görünümü yakalama bu aralar 1 aydır mide calısmaya basladım resimlerde mide kötü cıkmıs olabilir 1 aylık calısma normaldir yani :) 2-3 ay sonra daha iyi olucagına eminim bi sakatlık hastalık olmazsa buyrun resimler

Not:foto olaylarında iyi degilim kusuruma bakmayın tek elle hem poz hemde cekmek zor oluyor

!!!SIRASIRYLA!!! 11 Aylık Dönem Halan Devam etmekteyim

Başlamadan önceki halim ve yazım (1-2 resim)===Basladıktan 6-7 sonrakı halim(3-4-5-6)== Bunlarda son hallerim(7-8-9-10-11)

Ekli Dosyalar:

2. mburakgunduz

mburakgunduz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Fotoğraflar net olsaymış daha iyi olurdu. Cidden çok iyi gelişmişsin ölçülerini merak ettim. Böyle devam edersen baya sağlam bi vücudun olur. Şu anda da baya baya iyi tebrikler. Umarım bacak çalışmalarını ihmal etmemişsindir.

rewind ve GrawX bunu beğendi.
  3. Clarknova

Clarknova Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler..Güzel gelişim programınızı calışma prensiplerinizi paylaşırsanız
    kilo almak isteyenler yararlanabilir diye düşünüyorum .

GrawX bunu beğendi.
  4. GrawX

GrawX Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki herkeze aynı benim gibi zayıf olan yiyip yiyip kilo alamayan sonsuz inancı.iradesi.istikrarı olan herkeze elimden geldigince yardımcı olumaya calısıyorum cevremde zaten bir ara güzel bir düzenleme yapar yapmaz burda programımı ve beslenme seklimi kesinlikle paylasıcam yorumlar için tsk ederim herkeze

5. neverzz

neverzz Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    tam bir beforen - after , ve değişim kesinlikle mükemmel , başarılar ...

GrawX bunu beğendi.
  6. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    mucize deyince bende bişe çıkıcak sandım.

kartals340, Eyubb, oğuzhan1909 ve diğer 19 kişi bunu beğendi.
  7. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    mucize denilecek kadar olmasada gerçek iyi gelişim göstermişsin. Tebrik ediyorum

mJw bunu beğendi.
  8. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Dostum mücize olmasada güzel gelişim tebrikler.

mJw bunu beğendi.
  9. allianz

allianz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    11 ayda 25 kg almak bile ektomorf biri için bence mucize.Bazı arkadaşlar bunu anlamaz.Süper gelişim tebrik ederim.Antrenman programını ve kullandığın supplementleri ayrıntılı istesem çok mu uğraştırırım acaba?

Desperate81 bunu beğendi.
  10. GrawX

GrawX Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    beyler yazdım diye hatılıyordum ama yazmamısım galiba 25 KG 11 ayda almadım sapora basladıktan ilk1-2 dönem aynıydım 3. ve 4.Ay'lardaki donemde aldım sadece yani(2 Ay'da - 25KG ) Ondan mucize dedim yoksa vucud öyle cok abartılacak bişey yapmadım :)

11. damdam1994

damdam1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bunu nasıl basardın peki bizimle ayrıntılı bi sekilde paylasır mısın ? 2 ayda 25 kg gerçekten mucize cünkü tebrik ederim buda azminin bi göstergesi sanırım

12. bbacemi

bbacemi Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    2ay da 25 kilo? Ne yedim hocam sen oyle. 11 ayda dahi olsa bence 25 kilo abartılacak bir şeydir kim ne derse desin. Tebrik ederim sizi.
    Bu arada genel olarak antreman ve diyet planınızı paylaşırsanız sevinirim.

13. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    2 ayda 25 kılo mu ? merak ettım bu 25 kılo nasıl alındı dostum açıklamasını beklıyorum

14. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    senin yerinde olsam 1 dk durmam gider boxa başlarım kolların çok uzun tam bir boksör vücudu var

15. devotion

devotion Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim güzel gelişim, devam, yağlanmaya dikkat

16. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    simdi güzel gelişim diyecegim ama tam vücuduna bakacagım yerlerde flaş patlatmışsın:) şöyle flaş olmayan temiz bir resim yokmu:) ama gercekten iyi kilo almışsın tebrik ederim cok ta yag yok gibi görünüyor başarılar :)

GrawX bunu beğendi.
  17. GrawX

GrawX Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkurler dedigim gibi eskiden cubuk gibi olunca 1.90 boy 60kg dim :D ondan hic resim cekilmezdim beceremiyorum bu foto olaylarını bakalım yazın belki soyle güzel bir foto cekim yapa biliriz birazdaha prof bişeyler daha sonrada ajanslara bir görüneyim diyorum bakalım kısmet merak edenler için yemek programımı bugun yarın atarım

18. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    11 ayda güzel gelişim ama pek mucize denmez

19. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Gelişimin gerçekten güzelde 11 ayda 25 kg olsa anlarımda 2 ayda 25 kg nasıl aldın ? Beslenme ve detaylı supplementlerini yazarsan sevinirim.

20. GrawX

GrawX Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    İlk Basladıgım dönem için soylüyorum bunları Suan için degil yanlız!!!

Sabah Kahvaltıda Yediklerim Karadeniz köy ekmegi hani su kocaman yuvarlak olanlardan ondan

2 Dilim Üzerine Yag,tereyağ vb... Üzerine Acuka Marketlerde Bulabilirsiniz Ben Acılısnı alıyordum daha iyi gibiydi

6 Adet Yumurta Beyazı 1 adet Sarısı ( kimi zaman tavaya kırıp çeşitli baharatlarla cesitlendirdim hep aynı tat sıka biliyor bazen)

4-5 kibrit kutusu kadar beyaz beyir veya kasar beynir NOT:yumurtaylada karıstırabilirsini

domates salatalık vb... bitki salatası sınırlama yok

son olarak gene 1 dilim ekmege tereyaglı balllı.recelli. vb.... evinizde ne varsa artık

bittikten sonra üzerine Nitrofull Mass (3 Ölcek)+ Nitrofull Kreatin (1 ölcek) Su.süt

biraz mideyi dinlendirin ve sonra elinize bir adet FINDIK Kreması alın yiye bildigniz kadar yiyin tadıda güzeldir

Kahvaltılarım bu şekilde gecmiştir aşşı yukarı epey sıkılmıstım ama işe yaradı

Önemli NOT:31 Uzak Durmanız Kesinlikle Cok Önemli Kilo Alma Dönemi İçin Konusuyorum 4 Ay El Sürmeyin Yeterli olacaktır Bu süre yok olmaz derseniz ozm 1 yıl veya daha uzun bir süre bekleyeiblirsini ideal görünümü kazanmak için secim sizin olay kafada bitiyor aslında yakında diger öğünleride yazıcam

Sayfayı Paylaş