106 kilodan 72 kilo oldum şeker ihtiyacı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve StrongerYabgu tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. StrongerYabgu

StrongerYabgu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar uzun suredir forumun takipcisiydim benimde sormak istedigim bikac soru vardı hemen bir uyelik açıp aranızda yer alıyorum . Öncelikle 16 yaşındayım 5 önce hırs ve azimle beraber bu gune kadar 34 kilo vermis bulunmaktayım boyum 1.78 kilom 72 olmasina ragmen bel kısmında yaglanma var ve artik diyetler bikkinlik gecirdigim icin su ara seker cikolata tatli gibi urunleri tuketiyorum 1 aydirda spor yapiyorum bel bolgem haric her yerim sekil aldi yalniz hala bi miktar yaglanma var gunde 7 yumurta beyazi 200 gram haslanmis tavukla protein ihtiyacimi sagladigima inaniyorum sabahlari ekmek yerine yulaf ezmesi tuketiyorum ama seker cikolata yi sizce yarindan itibaren 0 a indirgeyim mi ve. Bu yagli vucudu su yaz aylarinda duzenli antreman esliginde istedigim seyide duzene sokabilir miyim

2. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Şeker çikolatanın sana kazandırdığı tek şey ruh halindeki iyileşme onun dışında vücutta direk yağlanmaya sebep olabilir şeker ihtiyacını meyvelerden karşılayabilirsin. Güzel bi diyet ve egzersizle herşey mümkün. Biraz daha sık dişini ve plajların yıldızı ol kardeşim

Sayfayı Paylaş