10 kilo vermek için yeni üye cevap bekler

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve harmonia tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. harmonia

harmonia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    19 yaşındayım sitenin yabancısı oldugum için nereye ne yazsam diye pek bilmedim hemen derdime geceyim 175 boyunda 70 kiloyum 2 gun oldu spora baslayalı aslında kendimce antremenllar yapardım hareketli bir yapım var atletik bi vucut yapım oldugundan öyle lop lop yaglarım yok ama neden daha iyisi olmasın diye kendimi telkin ediyorum cunku 4 yıldan beri şiddetli bulımiya hastasıydım iyileştim istedigim kiloya inersem daha iyi olacagım tabi spor yapmayı seviyorum aslında 2 gun olmasına ragmen siddetli rahatım sadece net bir program istiyorum ona benzer bişey evde koşu bandım dynamıc rocket mekik agleti bile aldım 1 kiloluk dambıllar falan benim derdim incelmek bacaklarım zaten kalın nasıl bir calısma yapmalıyımki neticeye ulasayım

hedefim 3 asamadan olusuyor
    1.hedef 65
    2.hedef 60
    3.hedef 55

uc zaferim olsun istyorum anlasıldıgı gibi sonuda mukemmle ulasmak için

:lol:

bulimia gibi bir hastalıgı yendim sonucta bu bir depresyon ceşidi . Herşeyi yaparım

1.Gun yediklerim
    2 dilim ekmek yumurta beyaz peynir gr hesabı yapmıyorum simdilik yavas yavas azaltıcağım şekersiz çay

ara
    2 -3 fincan kahve

45 dak yuksek tempo yuruyus 7 8 seviyeydi sanırım tam hatırlamıyorum ilk 15 dk hafif tempo yuruyup sonra hızlanıyorum

Akşam yemgim : lorla suyu karstırıp kaynattım yagsızdı ustune bir yumurta kırdım falan salat ayaptım sirkelimirkeli

yatarkende elma yedim

2.gun yani bugun
    aynı sekilde bir kahvaltı yaptım
    2 fincan kahve içtim ara ogunde tatlandırıcılı

bir bardak su içtim
    sora doğruu koşu badına
    30 dk hızlı adımlarla kostum

akşam yemeginde gene aynı seyleri yedim hemen hemen
    bir yumurta lor peynir karıstırdım annem sut bozulmusmu diye bana 2 yudum tatırdı :D domatesli bir salatamı yedim sirkeli yag yok suanda siznle pylasıyorum 2 litreden fazla su tuketiyorumdur

sizce nasıl bi yon gosterirseniz ve onerebileceginiz yag yakıcı varmı gordugunuz hatalar nelerdir ne yapmam gerekir ?thums: teşekkurler bekliyorum cevaplarınızı

2. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    yeme düzeniniz çok yetersiz. ara öğünleri özellikle kahve ile geçiştirmeniz çok yanlış. daha bol taze meyve ve sebze tüketin. ara öğünlerde kuru meyve ve aşırıya kaçmamak şartıyla kuruyemiş yiyebilirsiniz. günde en azından bir porsiyon et tüketin. yoğurt-ayran bunları da unutmamak gerek.

harmonia bunu beğendi.
  3. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    başlıkta 10 kg vermek için yazmışsınız ama okuduğumla anladığım 15 kg vermek amaç.. yeme düzeninde bende aynı fikirdeyim biraz daha besleyici olabilir sonuçta sporla yağı yakarak kg vermek ana hedef olmalı.. başarılar..

harmonia bunu beğendi.
  4. harmonia

harmonia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    bende fazla yiyorum sanmıstım teşekkurler:D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:57 ----------

55 kilo oldugum zman aklıma geldi maksimum 60 o değilde şu kas olayıda korkutuyor beni hyper_

5. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Gerçekten beslenmen cok yetersiz spor yapan birine göre.Yemeği değilde öğünleri arttırırsan daha iyi olucağını düşünüyorum. Ayrıca cardio haric dumbellarla her bölgeni calıştırarak sıkılaşmayı destekleyebilirsin.

harmonia bunu beğendi.
  6. harmonia

harmonia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Tekrar ben :) 66 kiloya dustum acıkcası pek diyet yaptıgım soylenemez şekeri mumkun oldugunca kıstım ve spor yapmadan duramıyorum tutku oldu koşuyorum yuruyorum ve bundan deli gibi zevk alıyorum ama kaslanmak istemiyorum acıkcası bacaklarım kalınlastı zaten kalındı ama incelmiyor meletler yag dokusu gittikce incelir diye umit ediyorum . Ayrıca saclarım parlaklık kazandı mukemmele erişmek istiyorum adım adım daha sıkı daha ince bence spor yapmadan kilo verilmez spor yapmadan mutlu yasanmaz bir hafta sonrada işallah 65 olurum

sorum su haftada altı gun tepiniyorum bigun 35 dk bigun 60dk bigun 45 dk ardından misler gibi dus sizce 6 gun cokmu bana cok gibi geliyor ama verdigi mutluluk paha biçilemez sizce haftada kac gun calısayım ? Akşamlarıda egzersizle destekliyorum eger yemeyi fazla kacırmıssam

yag yakmak lazım önerilerinizi bekliyorum link te atabilirsiniz okurum ben

7. loss loneliness

loss loneliness Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer Yemek düzenin iyi olmadan ve DOĞRU Spor programı yapmadan ve kısa sürede zayıflarsan ( Benim bir zamanlar yaptığım gibi ) , Zayıfladığında bin pişman olursun ,o kilolu haline dönmek istersen , bunu sebebi Malesef Çatlaklar Sarkmalar vs.. 15 az Az Diil Aman Aman diyorum bak Lütfen Düzgün Bİ spor salonuna git o programa uy , ZAyıf olmak değil önemli olan güzel vücunn olması , ben 18 yaşındayım kalçam kalça altı gösüm ve diz arkasında çatlaklar var ve selülitm var 74 kilodan düştüm 66 2,5 ayda ama şuan istediğim keşke o şişmanken spor solnuna gitseydm ona göre zayflasaydm diyorum ...

Kahvaltında Light Sütün Az yağlı peynirin zeytinin yumurtan sebzen hiç mi hiç eksik olmasın..
    Gün içinde Bol Su Az Tuz Şeker Unlu yiyecekler Bol sebze Meyve , 45 dk - 1 saat yürüş yap Bİrazda Kas yap hafif karıon kası kol kası göğüs kası bacak kası , Ki Sarkma olmayacaktır böylede hemde süper görüneceksin inan bana Akşam 19 gibi Yemek işini bitir o Saaten Sonraki Sadece Meyve Su ve Bitki çayları içebilrsin dozunda tabi

Şu kahve çikolata Dondurma cips Zırt Zivillerine hayatından çıkar..
    ki insan 1-2 hafta alışıo bu yemek Düzenine Mesela 15-20 günde şekersiz çay içmeye tuzsuz Yemek yemeye Alışıosun ...

Bunlar tavsiyelerim Ama sen Gİt Spor salonuna Düzgün Sporunu yap , Yüzmeye git ki çok çok faydalı şok olursun =) Yürüyüşünü yap hayatını harekete Geçir ..Ama Aman Bilinçsiz Zayflama o hiç yemek yemeyip çok spor yapanlardan olma sonra geri dönüşü olmuo o lanet çatlakarın :mad:

harmonia bunu beğendi.
  8. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    dumbellarla sıkılaşmak için yinede çalış zayıflamana yardımcı olması için L carnitin alabilirsin bayanlar için uygun olur diye tahmin ediyorum acı cehre x tra gel falan onları önermem

harmonia bunu beğendi.
  9. harmonia

harmonia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    ilginiz icin saolun .. tasındıgım için pek goz atamadım kesinlikle yemegi kesmiyorum hatta cok yiyiorum o kadar yiyipte nasıl kilo verdimi dusunuyo herkes :D sarkma olacagını sanmıyorum surekli hareket halindeyim o catlaklar bende zaten vardı hızlı kilo aldıgımdan ama rahatsız etmıyor beni beslenme ile onerilerinizi dikkate alıcagım

10. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    kemik yapınızı izin verdiği bir görünülşe yaşamak zorundasınız benim gözlemim kaın kemikliklerin daha ince görünmey e yatkın oldğu bünyenizin 55 kiloya müsait olup omadığını tartışmayayım bu aşamada en azında hedef olarak aklsın şimdilik. bütün horman ve fonksiyon testlerinden sağlam çıktıktan sonra doğru beslenin ollimpiyat musabığı olmadığınızı bilerek kendinizi buktırmadan spor yapın ve hayatınızdan mutlu olun

Sayfayı Paylaş