1 yıldır Spor Yapıyorum Protein Whey yanında hacim için gainer da kullansam fayda sağlar mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Sedat Noyann tarafından 5 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Sedat Noyann

Sedat Noyann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    1 yıldır spor yapıyorum 1.77 boy 75 kiloyum. Belli bir vücut estetiğine kavuştum ancak ben daha yapılı büyük kas istiyorum hacim istiyorum. Bunun için protein tozunun yanında karbonhidrat tozu da kullansam mı acaba?

2. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    RESİM PAYLAŞABİLİRSİNİZ Mİ

3. Sedat Noyann

Sedat Noyann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
  4. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    EVET GELİŞME KAYDETMİŞSİN tebrikler beslenmene çok dikkat etmli birazcık da kilo almalıısn senimn toza toprağa ihtiyacın yok doğal besine ihtiyacın çok ve şunu unutma toz alan toz olur ne yersen onu olursun et ye et ol

5. Sedat Noyann

Sedat Noyann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    Toz olan toz olur çok ilginç bir o kadar da mantıklı bir söz. Şimdi 2 kilo proteinim var o bittikten sonra birakacagim

6. DamienDuff

DamienDuff Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    53
    Hiçbir supplemente ihtiyacınız yoktur dostlar.
    Ticaretin temel mantığı insanlara önce üretilen mala "ihtiyacı olduğunu" ikna etmekten geçer. Bunun için türlü türlü yollara, reklamlara vb şeylere başvururlar ve en sonunda bir şekilde başarırlarsa; ürettikleri şeyler piyasadaki yerini korur.

İhtiyacınız olan her şeyi doğa size sunmaktadır. Her türlü vitamini, proteini, minerali, karbonhidratı her şeyi. Her daim tercihiniz doğal beslenmekten yana olsun. Spordan sonra protein tozu tüketmek veya öncesinde herhangi bir supplement kullanmak zorunlu değildir.

Bir köyde veya çiftlikte yaşadığınızı düşünün, nasıl beslenirdiniz bir hayal edin. İşte aynı o şekilde beslenirseniz zaten gelişim kaçınılmazdır.

Spordan sonra protein tozu içip, Burger King'de Bulk yapan sonra da vücudu bidona benzeyen insanlar dolu etraf. Ve bu insanlar başka insanlardan daha sağlıklı olduklarını iddia ediyorlar. Şaka gibi.

7. Creatine

Creatine Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Şuan formun yerinde, protein tozuna devam edebilirsin ama gainer kullanmanı tavsiye etmem. Yağlanırsın hızlı kilo alınca. Ayda 1-2 temiz temiz kilo alarak mart nisan aylarına kadar gidebilirsin sonra da tekrardan definasyon yaparsın. Tabi makro ihtiyacını karşılıyorsan protein tozuna da gerek yok.

Son düzenleme: 7 Ekim 2018
  8. Sedat Noyann

Sedat Noyann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    Yani 2 kilo whey protein var şuan yanımda. Okulda öğlenleyin ne çıkarsa onu yediğimden biraz eksik kaldığını düşündüm o yüzden kullanıyorum. Ama dediğiniz gibi karbonhidratı doğal şekilde almam daha mantıklı teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ekim 2018 ---
    Kesinlikle çok haklısınız, verdiğiniz bilgilerin için teşekkür ederim. Ben dediğiniz gibi Burgerci tayfadan değilim. Tuza,şekere, yağa, hamura bunları minumumda kullanmaya gayret gösteriyorum. Sabah ve akşam beslenmem iyi ancak öğlen okulda yemekhaneden ne çıkarsa onu yiyiyorum o yüzden protein eksikliğim olduğundan dolayı spordan sonra 1 adet protein tozu tüketiyorum. Ne kadar doğru yapıyorum bilemem ama bu 2 kg protein tozum bittikten sonra almayı düşünmüyorum.

Sayfayı Paylaş