1 yıl Sonra tekrar geri dönüş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve furkan yücel61 tarafından 9 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. furkan yücel61

furkan yücel61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar 2 yıldır spor yapıyordum son 1 yılı düzenli küçüklükten gelen bi omzumda sıkıntı vardı omuz bağlarım kopmuştu bende askerde ameliyat oldum omuz bağlarım koptu (Rotator cuf) artoskobi oldum şimdi tekrardan spora geri dönüş yaptım 3 gün oldu daha lakin aklıma takılan birşeyler var
    bu 1 yıl arada tabikide kas kaybım hacim küçülmem oldu omzumu pek zorlamadan hafif şeyler yapıyorum yine ben eski formuma nasıl ulaşabilirim
    ne kadar sürer antremanda nelere dikkat etmeleyim eski program ağır programdı Full body mi yapsam compound haraketlerle yoksa split mi
    veya PPL pazartesi Fit Start a gidicem ölçülerim filan alınıcak bu arada yorumlarınız benim için önemlidir

2. Sietre

Sietre Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bence ppl iyi uzun aradan sonra ama itislerde dikkatli olmalısın yine. 6 ay adapte et kendini sonra arttir ağırlıkları omuzu iyice alışsın duruma.

3. furkan yücel61

furkan yücel61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler omzuma göre yapıcam yine barbell bench press yerine dumbelleri kullanmayı düşünüoyurm barbele 2 hafta sonra filan geçerim tahminen omzumun durumuna göre şuanlık bi ağrı filan söz konusu değil zaten rotator cuff egzersizleride eklicem haraketler içine

4. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İyice ısıt antrenmanlardan önce. Aynı zamanda ağır girme özellikle omuz ve göğüste. Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş