1 senelik Spora bugün ilk kez başladım sorularım var .

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FishyFishy tarafından 24 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FishyFishy

FishyFishy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet arkadaşlar uzun zamandır kendimi hazırlıyordum ha başladım ha başlıyacam derken bugün başladım :)
    Sormak istediğim sorularım var şimdiden teşekkürler :)
    1- İstanbul da okuduğum için babaanne imin yanında kaldığım için beslenme konusunda sorun olacağını düşünüyorum Whey protein tozu almak istiyorum ama ne zaman başlamamı önerirsiniz hemen mi yoksa 1 ay geçmesini beklemek lazım ?
    2- Gittiğim spor salonununda özel koç almak istediğimi belirttim ordan bir hocayla görüştüm 10 saat mi dedi 10 gün mü dedi yorgunluktan tam anlayamadım ama ücretini 1000 lira olarak söyledi pahalı geldiği için düşüneyim dedim orda hocaya eğer uygun oldugunu düşünüyorsanız bu fiyatı karşılayabilirim öğrenci bursumdan :)
    3-İlk gün olduğu için 2,5 saat falan durdum 2 saatini form kazanmak için koşu bandında , bisiklet te geçirdim 30 dakika da dambıllarla falan çalıştım ama bu sürekli böyle gitmeyeceği için kaç dakika koşmayı kaç dakika ağırlık olarak çalışmayı önerirsiniz ?
    Şuanda aklıma gelen sorular bunlar yeniden teşekkürler :)

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    1-Daha sonra
    2-o haftalık zamandır
    3-Kardiyo sabah yapılır ama uzun sürmez 1 saat ağırlık çalışabilirsin sonra artırırsın

Sayfayı Paylaş