1 günde 3 kilo almakkkkkk

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve faruksh tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. faruksh

faruksh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar ben 1 yıldır diyetteyim 120 kilodan 90 kiloya düştüm. 1 yıldırda vg yapiyorum. fakat kafama takılan arada diyeti bozuyorum herşeyi yiyorum hevesimi alip tekrar başlıyorum haftada 1 gün sadece bu dediğim. mesela diyeti bozmadan önceki sabah tartılıyorum 91.00 geliyorum. diyeti bozdugumun ertesi sabah tartıldıgımda ise 94-95 oluyorum. tabi 4 5 güne kadar diyeti bozmazsam düşüyorum eski kiloma

2. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yüksek miktarda karbla birlikte tuzlu tuketitirken yanında ictigin cola veya suyu vücut tutar.Yani aldığın kilonun %75 80 i su

3. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Her gün sabah uyanır uyanmaz, herhangi bir şey yiyip içmeden, boş bağırsaklarla (anladın sen onu) ve kıyafetsiz olarak tartılın. 1 günde 4-5 kilo alınması imkansız. Ve tartı da sert ve düz bir zeminde, hep aynı yerde olmalı. İdeal olan her gün değil, haftada 1 tartılmaktır aslında.

4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Diyette suyu atiyosun, yükleme yaptığın gün su tutuluyor

5. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Aldıgın kılolar yağ degil merak etme vucudun normal dietteyken karbonhidrat alımı az oldugu ıcın su tutamıyor tabi sodyum da yok iyice suyu atıyo arada oyle 1 gün istedigin hgerşeyi yiyince alacagın maximum ama maxımum 500 gram yag kı cok zor ondan fazlasıda sudur...

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    kedidir o kediiii:):)saka bi yana Dogru söylemis arkadaslar vücudun su tutuyor.

Sayfayı Paylaş