1 gün vg ertesi gün kardio yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hadelles14 tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hadelles14

hadelles14 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba abilerim arkadaşlarım yaşım 17 boy 1.86 kilo 71 vücudum zayıf ama böyle bir görüntü var [​IMG]
    Spora önceden gidiyodum 3 ay düzensiz gittim bi gün gidip 3 gün gitmedim falan
    Şimdi yeniden başladım yemin ettim yaza kadar gideceğime 3 gün olcak 1. Gün dairesel yaptım programım yoktu 2. Gün hoca program yazdı ve programa başladım program ve vücut ölçülerim şunlar resimdeki gibi https://www.hizliresim.com/6l9PYv
    https://www.hizliresim.com/W60kW8
    Size sorum şu ben bir gün vg dinleneceğim gün salona gidip kardiyo yapmak istiyorum bu

1)kardiyo vücuttaki göğüs ucundaki alt göğüsteki ve göbekteki yağları yakmama fit bir vücuda sahip olmama yardımcı olurmu ve kaslarımı etkiler mi?
    2)çalıştığım vg günleri boşa gider mi? Şimdiden teşekkürler :)

2. SerkanY.

SerkanY. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Beslenmene dikkat edersen protein alırsan, kaliteli karbonhidrat alırsan verdiğin yağları geri almazsın. Protein sayesinde kas olarak kilo alırsın.

3. hadelles14

hadelles14 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Öğrenciyim herkes protein almamı söylüyor lütfen bana göre bi marka verirmisiniz protein tozu çakma olmayandan

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    VG günü boşa gitmez emin ol ağırlık çalışması sana uzun vadede bile yarar . Kardiyo yağ yakmak için idealdir biyere kadar geldikten sonra abartma ağırlıkla hafif kardiyo devam edersin

Sayfayı Paylaş