1 Buçuk Yıl Aradan Sonra Geri Dönüş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve PointQuard tarafından 12 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar herkese selamlar 2017 Ekim ayındaki sakatlığım sonrası iyileşme sürecim 2018 Ağustos ayında tamamlandı. Başladım başlayacam derken Eylül ayında elimde soda şişesiyle düşüp elimi kestim, Ocak ayına kadar da fizik tedavi görüyordum ve şuan sağ el baş parmagı %30 kadar çalışıyor tedaviyi bıraktım işe yaramıyor tamamen para tuzağının içine düştük herneyse. Özgüven tamamen sıfırlandı hayatım berbat oldu son zamanlarda cigara içip evde oturmaktan başka hiçbir aktivite yapmıyordum ama özellikle havaların ısınmasıyla o şaheser yağlı vücudum ortaya çıkınca deriiin düşüncelere daldım. Geri başlamaya karar verdim. Beslenme olayı biraz sıkıntılı olacakti malum günümüzde et tavuk fiyatları aldı başını gitti. Ne yapsam diye düşünürken yemekhanede işe başladım :D etten tutun brokoliye kadar çeşit çeşit yemek elimin altında şans yüzüme güldü ve bunu fırsata çevirmek istiyorum. Sorularım ise şunlar:
    1-) Antrenmanı bitirme saatim tahmini akşam 10 olacak en kötü 11 de uyurum diye düşünüyorum, sabah 5te kalkıyorum 12 saat çalışıyorum (forumdaki çoğu kişi aynıdır zaten) bu saat aralıkları, gelişme dönemimi çok uzatır mı? Ortalama 6 saat uyuyacagım

2-) Elimde whey, glutamin bcaa, creatin mevcut bu kürün bana katkısı ne derece olur?
    Ve tabiki ufaktan motivasyona ihtiyacım var burası gaz istasyonu degil biliyorum fakat çevremde o kadar çok negatif insan varmış ki kime sorsam "o kadar çalışıp spor yapman imkansız" kalıbıyla cevap veriyorlar insan ister istemez olumsuz etkileniyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

zRedDragon bunu beğendi.
  2. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    Başarılar şimdiden :)

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Ben 8 saat çalışıyorum ama her hafta vardiyam değişiyor her işin bir zorluğu var , bir şekilde bir yere monte edebilirsiniz sporu, başarılar :)

Sayfayı Paylaş