1 Aylik değisim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Darkness856 tarafından 9 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Darkness856

Darkness856 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 Aydir salona gidiyorum Yaşım 16 hedefim 1 senede güzel kas kütlesi koymak bırakmadan devam edicem sizce benden birşey çıkarmı? Öncesi Before.jpg Suanki halim 20191109_174320.jpg 20191109_174255.jpg 20191109_154957_Richtone(HDR).jpg

2. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Güzel Gidiyorsun Karbonhidratını Arttır Yulaf Ekle Yumurta Yemeye Dikkat et en az 3-4 tane ye sonra arttır zamanla 2 haftada 1 güzel olursun her ögününde makarna olsun yer fıstıgı ezmesi ye hergün yemen önemli 1 gün degil
    kısa bir zamanda güzel bir hacim alırsın Bol Şanslar Bro Doğru Yoldasın
    Hem Bu Spor Seni kötü alışkanlıklardan uzak tutucak

Darkness856 bunu beğendi.
  3. johnkeloff

johnkeloff Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Selam Dostum
    Kesinlikle birseyler cikar boyle devam edersen. Fakat yediklerine cok dikkat etmeye bak. Guzel saglikli ve bol protein,karbli diyet yapmaya bak. Sabahlari yumurta ve yulaf yiyebilirsin yulafini zenginlestir imkanin varsa muz ve kuruyemislerle. Vucuda dogal yag almaya bak yapay igrenc yaglardan uzak durdugun surece ve sekerden istedigin herseyi yaparsin. :cool::imp:

4. Darkness856

Darkness856 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yorumlariniz için saolun bugunden baslayarak fıstık ezmesi yulaf yemeye başlicam sabahlari 5 yumurta yiyiyorum fazla karbonhidrat alamiyorum öğlen spordan çıkarken muz akşam tavuk gögüsü yeterli protein alamiyorum sıkıntı o makarna eklicem öğünüme ben yağ yakmayami çalısam kilomu alsam ne yapmalıyım?

5. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    fıstık ezmesini istiyorsan al tabi ama sırf her önüne gelen fıstık ezmesi reklamı yaptığı için almana gerek yok. zeytinyağı varken hiç gerek yok açıkçası.

6. Darkness856

Darkness856 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fıstık ezmesi bulamadim yulaf aldim marketleri gezdim zeytinyagi ne ise yariyo anlamadim az sonra kahvalti edicem
    Yulafi nasıl yemeliyim sütlemi sademi sadece kahvaltidami yemeliyim

Son düzenleme: 10 Kasım 2019
  7. Darkness856

Darkness856 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yulafi sade yiyince igrenc oluyo icine bal muz koyarak yiyicem

8. johnkeloff

johnkeloff Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kanka senin yag yagmalik bi durumun yok. Senin kesinlikle kilo alip saglikli beslenerek vucut calisman gerekiyor. Yulafi ister haslanmis ye ister soguk ben soguk yerim icine muz kuruyemisler yarim yagli soguk sut. Fistik ezmesi bulursan dikkatli kullanmaya cok onem ver cok sivilce yapar. Spor oncesi yemek yemen vucudunda buyuk farka sebep olur iyi anlamda. Anladigim kadariyla beslenme programin cok yogun degil. Simdilik asil odak noktan beslenme noktasi olursa cok iyi olur. Zeytinyagina gelirsek doymamis yag asitlerini cok fazla icerir bu vucut icin iyidir. Diger yapay sacma sapan cips yagi gibi degildir. Yemegini 2-3 kasik zeytin yagiyla yap 250 kalori alirsin guzel yoldan. Ogunlerini arttirmaya bak dostum saglikli yoldan gazli iceceklerden uzak dur cok sekerli iceceklerden kesinlikle uzakdur. Portakal suyu icmeye calis %100 olanlardan. Imkanin varsa sana uygun sekilde iyi beslenmeye bak.

9. Darkness856

Darkness856 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tamam yanıtın için saol suan 55 kiloyum 65 kiloya cikmayi düsünüyorum sence mantıklımı kaloriyi artiricam
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Kasım 2019 ---
    Spor salonundaki hoca pek ilgilenmiyor haraketleri doğrumu yapiyorum yanlismi anlamiyorum programim şöyle pazartesi gogus salı kanat çarsamba biceps perşembe arka kol cuma omuz cumartesi bacak bu programda bi eksik varmı sence? Bide kilom 55 kaç kilo almaliyim

Son düzenleme: 10 Kasım 2019
  10. johnkeloff

johnkeloff Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Haraketleri dogru yapman cok onemli bol bol video izle salondaki insanlara sorabilirsin haraketi dogru yapanlara. Surada ornek bi programim var ama bu program agir bir program cok protein yemen gerekiyor. Asagidaki gibi ayirirsan programi daha cok yardim edicegine inaniyorum. Duzgun karbonhidrat almaya bak ve cok yemek ye antrenmanda sakin cok agir kaldirmaya calisma ideal agirlik cok tekrara oyna. En onemlisi vucudunu dinle eger enerjin kalmamissa ekstra haraketler yapma. Var olan kaslarina zarar verme.
    https://www.bodyforumtr.com/threads/antrenmanlarım-Çok-uzun-sürüyor-ne-yapabilirim-2-saat.146755/#post-1207400
    Boyun kac ?

11. Darkness856

Darkness856 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1.73 civarı ben cok zorluyorum zarari olurmu 10 tekrar bench yapcam diyom 8 de bitiyom zorluyom 10x3 yapiyorum
    Her 2 haftada bir artiriyorum agirliklari progressive overload yapiyorum.
    Senin dedigin programimi yapsam salondaki programami uysam kararsiz kaldım

12. johnkeloff

johnkeloff Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum herseyden once progressive overloadu cok kacirmamak gerek. Agirliklari 3-4 haftada agirttirmaya calis ama bazi haraketler icin surekli arttiricaksin diye birsey yok. Ozellikle senin kilon ve boyun icin cok zararli. Yeterli yemekde yemiyormussun anladigim kadariyla kesinlikle senin icin sadece zarar olur bu. Varolan kas hucrelerine zarar verme! . Kendin diyorsun ben cok zorluyorum diye tabiki olur. Onemli olan kendine gore dogru agirliklari kaldirmak ve antrenman yapmak. Kendi kutlene hacmine uygun bir agirligi kaldirirsan sana yarari olur. Antrenmanina devam edebilirsin sadece progressive overload u cok yanlis anlamissin ona bir ceki duzen ver. Kilo alman gerekiyor gelisim cagindasin benim gibi. Az cok anlattiklarina bakilirsa yogun bir antrenmanin oldugunu dusunuyorum bol bol protein al eger o antrenmana devam ediceksen. Acilen bu durumlari gozden gecer.

13. Darkness856

Darkness856 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fazla yoğun değil antreman 4 haraket yapiyorum her gün yarin 1:bench press 2:incline bench press 3:chest fly 4:cross bench dumbell pull over senin dedigin gibi cok yiyicem güzel sonuc alirim umarım.
    agirliklarida 3 haftada bir artiririm yada 4

14. johnkeloff

johnkeloff Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Sorun olursa mesaj atman yeterli. Iyi forumlar

15. trteemo

trteemo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Kardesim ustunde yag yok ki zaten fakat kilo alirken yaglanmamaya dikkat etmelisin

16. Darkness856

Darkness856 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tamam saolun rahmetli rich piana demiski büyümek istiyorsan cok yemelisin.

17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ben olsam 3 aydan önce aynaya bakmam..eskiden salonlarda 3 aya kadar aynaya baktırmazlar 3.ayda elleriyle soyarlarmış :)
    bunu neden diyorum 1 ay gelişimi ve genetik yatkınlığı gözlemlemek için çok çok erken.. uçak gibi kanatlara sahip arkadaşlarım var 6.ayında bile o kanatları görememiştik..
    Siz beslenme ve antrenman kurallarına sıkı sıkı sarılın..doğru beslenin..damak tadınızdan ödün verin..herkes kola içerken siz su için..yediklerinizi hesaplayın ve hareketlerin yapılışını tam öğrenerek nasıl yapılması gerekiyorsa öyle yapın ve son olarak forumdaki eski başlıkları bol bol okuyun..o zaman sonuç çok daha farklı olacak inş..

NeverEnough bunu beğendi.
  18. Darkness856

Darkness856 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Söylediğin cok dogru sporda ilk 2 ay ısınma ayı zaten cogu insan 1 aydan bırakıyor elimden geldigince aynaya bakmamaya calisiyorum ama salonun full her yeri ayna

19. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    salondaki aynalara tabi ki bakacaksınız ondan yana sıkıntı yok :)
    soyunup bakmaktan bahsediyorum..benim genelde tavsiyem bu yönde ama siz içinizden geleni yapın tabi ki :)

20. johnkeloff

johnkeloff Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    benimde burada bi hatam var iste hahah. Artik aliskanlik oldu galiba her spor sonrasi dus oncesi bi kendime bakiyorum oglum ne hale geldin diyorum kendi kendime. Yapmamam gereken bir olay kesinlikle.

Sayfayı Paylaş