1 Aylık değişim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve casper55 tarafından 31 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. casper55

casper55 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese iyi forumlar 25 gündür haftada 4 gün (salı perşembe ctesi pazar olmak üzere ) vg yapıyorum değişim hakkında önerilerinizi ve yorumları bekliyorum
    her gün kardiyo olarak ilk girdiğimde ısınma amaçlı 5 dk orta tempo bisiklet ve çıkışta 5dk yürüyüş 10 dk koşudan sonra 15 dk tempolu bisiklet yapıyorum bisiklette 8.5- 9 km koşu bandında ise 2 km yi görüyorum
    başladığım ilk gün;
    kilo :108.5kg ( kas 76.3 kg yağ:28.9 kg)
    boy: 183cm
    kol: 39cm
    25 gün sonra analiz sonucu;
    kilo:98.7kg (yağ : 30.4 kg kas:65.1 kg)
    boy : 183
    kol :37.5cm

buarada bel 6 cm inceldi diğer ölcüleri tam hatırlamıyorum açıkcası hayal kırıklığına uğradım 25 gün sonra analiz sonucu nasıl olduya 1.5 kg yağ kazanıp 11.2 kg kas kaybettiğimi gösterdi analiz açıkcası pek güvenemedim ama bunun sebebini beslenmeme bağladım günlük 150 gr protein almam gerekirken günlük en fazla 50gr protein aldığımı öğrendim ve uygulicağım önerilerinizi bekliyorum bu arada 1 ay boyunca beslenmeme ciddi şekilde dikkat ettim sabah kalktığımda 1 yumurta beyazı yeşillik 250 ml süt ve meyva öğlen bir çorba ikindiye doğru elma akşam ise ızgara et tavuk veya balık yiyordum beslenmemdeki yanlışlıkları farkettim ama tam gaz devam lütfen yorumlardan kaçınmayalım istediğiniz gibi yazabilirsiniz

2. Stelselimm

Stelselimm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (Çok Meraklı Bir Öğrenci)
    25 günde 11 kilogram kas kaybı baya abartılı geldi. Ama kötü beslenmenden dolayı kas kaybı olması kaçınılmaz ve ağırlık antrenmanları mutlaka yapmalısın kaslarını çalıştırmalısın kas kaybı yaşamamak için. Bunlar benim fikrim iyi forumlar :)

casper55 bunu beğendi.
  3. casper55

casper55 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    banada çok abartılı geldi ağırlık antremanlarımı aksatmıyorum yukarda sadece kardiyomu yazmışım benim hatam yorumunuz için çok teşekkürler

4. ibrahimsvim

ibrahimsvim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam iyi hoş sen kas 76.3 yağ 28.9 yazmışssın e senin vücütta hiç kemik yokmu yani yanıltıyo makine

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş