1 aylık antrenman programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve uslanmaz tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. uslanmaz

uslanmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    antalya
    merhaba arkadaşlar.vg'ye yeni başladım.4 gündür gidiyorum.gittiğim yerde aletlerin çeşitliliği temiz olması vs beni mutlu etti.hocanın bana yazdığı program var ama açıkçası iyi olduğundan süphelerim var.bir kere hocanın vg durumu benden daha kötü.adam vg yapmıyor.sonra ilgi az. sallıyor başından gibi geldi bana.örneğin 2 gündür latpulldown yaptırırken son 2 gündür akşam gitmem ve oranın kalabalık olması nedeniyle bana bunu yaptırmadı.(en azından ben öyle düşünüyorum)2 3 kişi bu hareketi yapıyordu ve alet doluydu.o da bunu yapmana gerek yok dedi. anlamadım ne iş!
    bazı hareketlerin karşılığını bilmiyorum.bilmediklerimden bazılarını da sayfada araştırarak yazdım.program şu:

1-dik şekilde oturarak ağırlıgı elle sağ ve sol ayrı ayrı tutarak ileri doğru itmek 3*12
    2-butterfly 3*12
    3-Machine Deltoid Military Presses 3*12
    4-dik şekilde oturarak 1 numaranın tersine ağırlıgı çekmek.tek fark sandalyeye ters oturur gibi.
    5-Front Dumbbell Raises 3*12
    6-Dumbbell Curls 3*12
    7-Lying Triceps Extensions 3*12
    8-leg extension 3*12
    9-leg curl 3*12

boy kilo 175 cm 79kg. ham değilim.1 aydır spor yapmıyorum.ondan önce her gün esneme mekik şınav koşu yapardım.şu anda nizami 50 şınav ve mekik çekebilecek kapasitedeyim.

Son düzenleme: 1 Ağustos 2012
  2. uslanmaz

uslanmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    antalya
    kaç saat geçti 1 kişiden bile yorum gelmedi.nasıl iş anlamadım!

Sayfayı Paylaş