1 aylık çalışmamın sonucu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hülaguhan44 tarafından 15 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hülaguhan44

hülaguhan44 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    selam ve saygılar dün tam 1 ay oldu salonda çalışmaya başlayalı 70.7 kg dan 74.7 kg a çıkmışım ve tam 3 kg kas almışım ama yağ oranım azcık artmış 16,4 civarında yağı düşürmem için çok sıkı kardiyo yapmak gerektiğini salık verdi hoca çalışmaya başlamadan önce 20 dakİka çalışma bitince de 10 dakika kardiyo yapıp yağları eritmem gerektiğini ama yağ eritmenin zor olduğunu söyledi ama kardiyoyu artırmam gerekmiş sizce zayıflatmaz mı bu kardiyo ayrıca yaşım ilerlediği için belş bölgsi göbek çıkıyor her antramanın sonun da zor da olsa karın kası hareketi yapsam da göbeklenmesem nasıl olur tercübeli arkadaşlar sizler neler salık verirsiniz bana teşekkürler saygılar

2. Creatine

Creatine Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle 1 ayda 3 kilo kas kazanılmaz. Kas tabiki kazandınız ama bu kadar değil. 0,5 - 1kg arası falan kazanmışsınızdır. Gerisi sudur, yağdır.
    Şimdi sizin hedefiniz hacimlenmekse ve kilo almaksa, kardiyo yapmamanızı öneririm. Yağ oranınızın o kadar abartı olduğunu düşünmüyorum. Hızlı kilo almayın. Bu arada yağ eritmek o kadar sıkıntı değil. Sporla alınan kiloyu verirsiniz problem yok. Çok çok fazla yağ olsa bile maksimum 1.5 - 2 ayı var. Definasyon kısa sürer.

3. hülaguhan44

hülaguhan44 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    tartıda makinanın çıktısını alıp fişe bakarak hoca dedi 3 kg almışsın diye ama ben pek anlamam doğrusu ayrıca 77 kg a çıktım göbek yaptım hedefim 82 olmak ve bunu zamana yaymak bu sebepten dolayı hemen 74-75 e kendim yemeği kesereek düştüm kim derdi ki bir zamanlar 52-56 kg arası olan bu adam gün gelecek kendi bilerek zayıflayacak da 77 olacak 20 kg alacak hey yavrum hey :) her neyse şu kol ve bacakalrı şişirmem lazım yoksa ne pantul giyebiliyom içliksiz ne de kısa kol çöp kol matik durumundan kurtulmam lazım öbek istemiyor sıkı olmak istiyorum bu yola baş koyduk bakalım haydi hayırlısı

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Her hocanın her dediğine gerçekten güvenilmez. Bünyeden bünyeye değişir ama 3 kilo kas yapmak 1 ayda gerçekten imkansız.

Sayfayı Paylaş