1 Aylık Çalışma Ama Hiç Bir Gelişme Yok.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve masseurboy tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. masseurboy

masseurboy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Masör
    Yer:
    Bursa
    Merhaba arkadaşlar..

Yaşım 33 boyum 167 kilom 72. En büyük şikayetim göbek. Çok kötü bir göbek yapmış durumdayım.
    Yaklaşık 1 aydır body yapıyorum genelde kardiyo ağırlıklı. Ama hiç bir gelişme yok.

SPOR
    Haftada 3 gün 2 saatlik bir çalışma programım var. Başlangıç 30 dakika koşu ile başlayıp 20 dakika bisiklet, 15x3 aletler, 30 mekik, 15x3 yerde yarım mekik haraketleri. 15x3 bacak haraketleri, alt ve üst karın çalışması.

Artı diyette yapıyorum ama hala kilo veremedim ve bir gelişme yok..

Lütfen biri bana yardımcı olsun..duh

2. Xaxas

Xaxas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 1 aydır çalışıyorum beslenmeme dikkat etmedim ama 1.5 kg verdim.Bence metobolizma hızıyla ilgiliddir.Bundan önce spor faliyetlerinde bulunduysan kilo vermen zorlaşabilir.Birde herkes yağlar için kardio öneriyor ama bence sen sauna yıda dene bir bakalım.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    saunaya fazla gitme yeni araştırmalara göre kısırlık yapıyormuş dikkat etmekde fayda var.

bunuda buldum bir okuyun

Sauna ve Su Kaybı

Sauna vb. sıcak ortamlar terleme ile su kaybına neden olurlar ve kişi tartıya çıktığında kilo vermiş gibi görünebilir. Ancak kilo vermede önemli olan vücuttan fazla yağın atılmasıdır. Bu nedenle bu gibi sıcak ortamlar organizmanın toksinlerden arınmasını, kasların gevşemesini, kırgınlığın atılmasını sağlar ama zayıflatmaz.
    Sıcak Ortamlar Zayıflatır mı?

Sauna gibi sıcak ortamlarda terlemeyle kaybedilen, yağ değil sudur. Bu gibi sıcak ortamlar organizmanın toksinlerden arınmasını, kasların gevşemesini, kırgınlığın atılmasını sağlar ama sizi zayıflatmaz.. Mutlaka soğuk suyla yapılan bir duşla tamamlanması gereken sauna seansları, kalp damar, solunum ve dolaşım sistemi hastalıkları olan kişiler için uygun değildir. Ayrıca kilo kaybetme açısından bakacak olursak soğuk, sıcaktan çok daha etkilidir. Örneğin 18 derece suyla yapılacak bir banyo dakikada 7,2 kalori harcamanızı sağlar.

Son düzenleme: 9 Haziran 2010
  4. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    30 dakika koşacağına,30 dakika 6 hızında yürüyüş yap...farkını göreceksin...

5. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Sen iğne vurdurup zayıflıyordun dün :)

Sayfayı Paylaş