1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 ayda 6 kilo verdim fakat göğüsler yağlı :S

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve coldice tarafından 17 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Cabarov sende oldu diye herkesde jinekomasti olmak zorundamı ?? Vücudu ne kadar yağlı görmüyomusun.Yağ oranı %20 üstü olan herkez jinekomasti o halde.

Ayrıca arkadaşım çok iyi yol katetmişsin.1 ay için iyi bir sonuç herne yapıyorsan yapmaya devam et.

Son düzenleme: 8 Mayıs 2011
    coldice bunu beğendi.
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bu konu tekrar uplanmıs bak arkadas ben dedımkı sende %99 var kesın var dıyemem doktora gorun dedım kısme var yok kesın konusamaz %20 yag olsun bende 100 kg dım 2 0kg verdım hala var doktora gorunsun yorumla anlasılmaz

resım koyamıyorum koymasını bılmılmuyorum ugrastım gene koymayı beceremedım yoksa koyarım tekrar denıycem

coldice bunu beğendi.
  3. erkan1217

erkan1217 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    benim vucuduma benziyor biraz ve sanırım seninde göbekte çatlamalar olmuş onları nasıl gidericez acaba

bide sağ ve sol tarafındada varmı o çatlaklardan

coldice bunu beğendi.
  4. coldice

coldice Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. dün salon üyeliğim doldu. tekrar yenilemedim çünkü haftaya finaller başlıyor. sonra da tatil zaten. ama yediklerime dikkat etcem ve kilo almıcam. bu arada göğüste bench prestte baya ağır giriyordum fakat göğüslerim tuhaf bi şekilde irileşmeye başladı. yani zaten yağ var ve alttan kaslar biraz şişmeye başlayınca görüntü hoşuma gitmedi. bende makinalarda çalıştım ve iyi sonuç aldım. yine de göğüsler hala istediğim kıvamda değil. ama yağ oranı oldukça azaldı. bundan dolayı jinekomasti olmadığını düşünüyorum. eğer olsaydı ordaki yağ erimezdi sanırım :)

@erkan1217 valla o çatlaklar çok sinir bozucu. sanırım tedavisi yok. kabullencez :(

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yedıklerınıze dıkkat edersenız yazın kılo alcagınızı sanmam
    goguslerınızın kuculmesıne sevındım :) jınekoamstı olunca hcı yag gıtmez dıye bırsey yok gogusler kuculur yaglar gıder ama uc kısmınde o meme dokusunda ve kenarlarında kalır umarım sızde yoktur bende artık jınekomastı bellı bıle olmuyor ama hala dokununca yumusak meme dokusu taraf bu lış hayırlısıyla halledıcem

Sayfayı Paylaş