1 ayda 4kg kas gercek mi ?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve nurcan9191 tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nurcan9191

nurcan9191 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    oncelikle herkese iyi aksamlae millet ben spordan anlamam pek ama araniza yenu katildim ozellikle kol kasi yapmayi cok istiyorum,15ekimde basladim ve 14kasimda sonuclar bu hal aldi haftada 3gun gidiyorum fitness yanu alet calisiyorum+ 30dk pilates yaptiriyorlar toplamda 2saat falan suruyor sizce bu artis nasil nornal mi uydurulmus mu fikirlerinizi bekliyorum kizlar.(not sertlesme ve yag azalmasi var gibi sanki)

Ekli Dosyalar:

2. Iron Muscle

Iron Muscle Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Salonlar genelde yeni başlayanlardan ölçü alırken düşük gösterir ki diğer ölçümlerde gelişim var sanılsın ve üye gaza gelip salona devam etsin:) Aslında iyi birşey bence motivasyon oluyor. Tabi her salonda böyle olmaz, kaç kg kas artışı olduğuna felan takılma gelişiminden memnunsan aynen devam et memnun değilsen nerede hata yapıyorum diye beslenmeni antrenmanını dinlenmeni gözden geçir.

3. nurcan9191

nurcan9191 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    memnunum ya hissediyorum aslinda ozellikle kollarimi halter kaldiriyorum 10kg da ne bilim ya gerci gecen gun erkek arkadasim fln da dedi bi ince gozuktun gozume annem karnin sertlesmis fln dedi demekki hafifte olsa var biseler :D de şu protein yag normaldi simdi yuksek cikti ya hocaya sordugumda normal dedi gercide

4. Iron Muscle

Iron Muscle Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Bu arada ben bu ölçülerin düşük gösterilmesi yorumunu erkek sporcular için yapmıştım bayan olduğuna dikkat etmedim sizde durum nasıl işliyor bilmem.)

Sayfayı Paylaş