1 ayda 4 kilo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nfdkurt tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nfdkurt

nfdkurt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar vucut geliştirmeye yeni basladım 1 aylık bir calışmam oldu basladıgımda vucut agırlıgım 80 kiloydu boyum 187 ekto mezo karısık vucudum var biraz kilo alayım diye karbon hidrat tozu aldım ve bitmek uzere dun 1 ay oldugundan olçüm yaptılar 4 kilo almısım yag makineye göre 100 gram kadar yag kaybetmişim 4 kilokas almısım ust vucuttan 2 kilobacaklardan 1 kilobiri1 kilo biri ordakiler 4 kilo kas yapmıssın dediler inanmadım danısayım dedim sizin bilgilerinize 1 ayda 4 kilo kas yapmak imkansız gibi birsey makina guvenlimidir eger guvenliyse 1 kilo alıp 3 kilo su almıs olabilirmi bu su muhabbeti nedir anlayamadım yag almadan 4 kilo bende anlamadım ama vucudum bayagı sişti kollar 3de 1 buyudu karbonhidrat tozları böylemi kilo aldırır bir paket daha alayım kalıcı kiloysa 1 ay agır calıştım yeni basladın agır calışma demeyin vucut spora yatkın agır olarak dediğim vucudumun kaldırdıgı yorucu agırlık örnek front squat 45 kilo 4 x8 yapıyorum benc press barla 45 kilo sizce bu kilo nedir 2 tozu alayımmı

2. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    4 kilo kas 1 senede çıkar başka bir yerde tekrarla yanlışlık var bence bu işte

3. Zeytinburnu

Zeytinburnu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Makineye guvenme 4 kilo kas imkansiz 1 ayda

Sayfayı Paylaş