1 aydır salona gidiyorum kilo aldm.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmetgms98 tarafından 1 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 1 aydır salona gidiyorum ilk 10 dakika kardiyo sonra adaptasyon giriyorum. ilk hafta hariç hep ağrılık yükselterek girdim. Aynada baktıgımda ilk günler bel çevrem kalındı yani omuzlarım dan geniş duruyorlardı başlarken tahminim 87 86 falandım kilo olarak boyum 187 bugün 2 litre su içip tartıya çıktım ondan olabilir sanırsam 88.1 kg gösteriyor. Yoksa yani bel çevrem ilk gune oranla gözle görülür bir incelme söz konusu kollarım 1.5 cm arttı. Temiz besleniyorum günde şeker yağ karb oranını abartmadan hepsinden alıyorum lifli proteinli besinler yiyiorum. Sizce kilo almam normal mi yoksa bi yerde hata mı yaptım ? Teşekkürler şimdiden :)

2. PrensDK

PrensDK Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tıp Öğrencisi
    Yer:
    Antalya
    Kaslanirken aldığın hava değil sonuçta. Hiç mi okumuyorsunuz forumu?

3. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Yok kardesim yazmayi biliyorum daha okumaya gecmedim ben.

Gondor bunu beğendi.
  4. Marko Pasa

Marko Pasa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Sana tavsiyem zaman kaybetmeden vucut ölçülerini ölçüp kaydetmen sonra her ay kontrol edersin kilonla beraber. Ve kilo olcumunu açken yap ve bel cevren incelip kollarin kalinlastiysa bu iyiye işaret boyuna göre kilon iyi bence.

ahmetgms98 bunu beğendi.
  5. Bluee33

Bluee33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    hem yağ yakıp hem kas yapmak mümkün değil yada zor der coğu sen başarmışsın tebrik ederim benimde 1 ay oldu 2 kilo aldım 2 cm arttı kolum belimde biraz fazlalık var 2. ayımda plyometrics ve hıtt antremanı ekliycem programıma aklımda soru işareti vardı senin gelişimini okuyunca programı değiştirme kararı aldım

ahmetgms98 bunu beğendi.
  6. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam ben ilk 2 hafta hic taviz vermedim sekerli hicbir urun falan tuketmedm 3.4. Hafta azar azar yemeye basladim onuda spordan ve diyetten sogumamak icin yaptim, yapmayada devam edicem gibi :) ben 3 dk yuruyorum 2 dk depar aonra 2 dk yuruyorum 2 dk depar 1 dk yurume ve bitis olarak bitiryorum. Agirlik antremanindada ilk hafta haric diger haftalar hep kilo arttirmaya kaslarimi zorlamaya yonelik agirliklarla giriyorum agrisin kaslar diye suanlik ise yaradi gibi gozukuyor :) ins hepimiz emegimizin karşılığını aliriz. İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş