1.ay sonu saglıklı devam etmek icin sorum olucak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sequel tarafından 12 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sequel

sequel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun süredir siteye üyeyim ilk yazımı yazıyorum.Öncelikle adım Barış..21 yaşındayım 183 boyunda ve 85 kiloyum hafif bir göbeğim var ama vucudm hafif yapılı durumda gerekirse fotoda yükleyebilrim şuan 1. ayımı doldurdum 2.ay için kayıt yaptırdım haftanın 4 gnü gidiyorum her gittigimde önce 30dk hızlı tempoda yürüyorum. pzrtesi gögs kol carsmba sırt arka kol cuma ve cumrtesi omuz ve karın clısıorm sorum calısırken vucudm sıcakken gercekten gözle görülür bir fark oluyor ama off güne gelince sanki ilk günden hiç bir farkı yok gibi hissediyorum ilk basladgmda benc de 10 kg kaldırırken smdi 25 kilo kaldırıyorum diyet olayını yapamıyorum ve ögrenci oldugum icin sürekli hazır yemek yiorm 6 dan snra birsey ymemeye clısıorm.Yeterli protein aldıgımı düsnmüyorm protein tozu veya baska birsey kullanmama gerek var mı? birde hafif göbeğim oldugu icin bu ara karın kası calısmıyorum kasa dönüsürse siskin bir göbeğim kalmasını istemem

-programım sizce nasıl birsey eklemeli cıkarmalımıyım
    -herhangi bir suplement kllnmalımıyım yoksa normal sürectemiyim
    -haftada 4 gün gitmem az mıdır?
    -spordayken 1.5 lt su içiyorm bi zararı olr mu
    -suplement gerekliyse hangsni önerirsnz

bu ayı net 3 ay daha yapıcam sizin bilgilerinizden az da olsa yararlanabilrsem cok sevnirim.. yormlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum

Son düzenleme: 12 Mart 2012
  2. sequel

sequel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse yok sanıırm

3. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    -karın kası çalışmasını eklemelisin çünkü göbek gittiğinde altta bi temel olsun yağ kasa dönüşmez karın çalıştığın için karnın şişkin olmaz.
    -supplement senin tercihin
    -haftada 4 gün iyidir daha fazla gitmek sana extra yarar sağlamaz.
    -su iç ne kadar istiyosan iç tam tersine faydalı su da serbestsin.
    -vücut tipini bilmiyorum fotonu görmedim ne istediğini bilmiyorum istekelrine yönelik suplementi sen alırsın buna ben karar veremem.

karın çalışman çok önemli karın kasından dolayı karnın şişmez bunu bil.

İyi günler
    Saygılarımla...

4. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    supplement olarak pasabahceden 1 tl'ye 2-3 tane plastik kapakli cam saklama kabi almani oneriyorum. bu kaplardan bir tanesine bitkisel protein yani: haslanmis nohut ya da yagsiz barbunya ya da haslanmis mercimek, bir tanesine hayvansal protein yani: haslanmis tavuk gogusu ya da dana nuar ya da firin somon baligi bir tanesine de lapa doldur. gun icerisinde 2-3 parti halinde ye. idmanina devam et. bunu 2 ay yap. hic aksatma. sonra supplement, mupplement felan falan konusulur...

ben 10 sene once universite icin ulke degistirmistim. hazir yemekle ogrencilik arasindaki iliskiyi anlayamadim...

5. sequel

sequel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani evde yemek yapmıyorm yedgm seyler pizza tost köfte ekmek tavuk dner pide lahmacun poaca trzı hep hazır seyler o yüzdn protein yeterli alamadgmı düsnüorm fkrniz güzel ama öle yemek yapamam hergün eger bana yararı olucaksa ve kilo aldırmıcaksa protein tozunu kullanabilirim haksızmıyım

6. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    haslanmis nohut dolapta 15 gun durur.
    haslanmis yumurta dolapta 1 hafta durur.
    haslanmis tavuk gogusu dolapta 5 gun tadi bozulmadan durur.
    lapa dolapta 5-7 gun durur.
    haslanmis mercimek dolapta 10-15 gun dayanir.

demek istedigim hergun yemek yapmaniza gerek yok. neredeyse haftada bir gun yapsaniz yeter. pazar gunu yapsaniz tum hafta yersiniz. ton baligi satin alip yaninizda tasimak cok kolay.
    kilosu 3.5 liraya alinacak bir lor peynirinin hazirlanacak bir tarafi bile yok.
    yanlis anlamayin lutfen, ama butun bunlari yaptiktan sonra bilincli olarak tuketilen ek besin urunleri max yarar saglar.

7. sequel

sequel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyorm iyi niyetiniz icn tskr ederm söle bi sorun var ki buzdolabı bozuk calısmıyor bzde zaten gerek duymadık kullanmadgımız icn :) ama böle gnlk alp spordan snra once tarzında yiyebilecegm besnler varsa onuda yapabilrm ama öylesi masraflı olmazmı bn protein tozundanda yüzde yüz performans beklemiyorm tek endisem ben spor salonunda enerji sarf edip calıstıktan snra kas yakımı olup yaptıgım sporun bi faydasınını alamamam olucak 1.ayım bitti 2.aya basladım gelisme cok fazla olmadı cok fazlada beklemiyodum tabi ama spor yaparkenki sıcak halime en azından ulasmayı isterdim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:45 ----------

oda tabi bu istedgmi karsılıcaksa herhangi bir zararı olmadan kullanmayı düsünürüm

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13.03.12 00:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12.03.12 23:50 ----------

ben size yarın fotograflarımıda ataym sanırım daha iyi yorm yapabilrsnz o zman

Sayfayı Paylaş