1 Ay ki vücut geliştirme sonuçlarım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mevlana244 tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Yapılır, şahsen ben baklava için uğraşmıyorum, o bölge yağsız olsun yeter bana. Zaten beslenmene dikkat ettiğin takdirde (yağı azalt cipsiyi şekeri çikolatayı bırak, protein ağırlıklı beslen meyve sebze ye) yağ yakarsın. Kas kütlen arttıkça yağ yakımı da artar, o yüzden kardiyo çok yağlı değilsen şart değil. Diğer yandan squat gibi bazı hareketler karın da çalıştırıyor o kadar yeter benim için. Illa karın kası olsun diyorsan reverse crunch, lef raises gibi hareketler yap mekikle vakit kaybetme.

ArnoldBody bunu beğendi.
  2. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Gerçekten çok teşekkürler o zaman bebe biskivüsnü ve çikolatayı çıkartıyorum hayatımdan meyve zaten bolca tüketiyorum sebze de akşam yiyorum protein de 90 ile 100 gr arası alıyorum günlük yaza kadar ( tabiki spora devam edicem) çok olmaz zaten de biraz şekil alırmı vücut

3. ahabraven

ahabraven Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Protein az alıyorsun arttırmalısın biraz daha, meyveyi de çok fazla tüketmemelisin bence sonuçta yüksek oranda şeker içeriyor.Hatta bir çok sporcu sadece sindirimi rahatlatmak için lif ihtiyacını giderebilmek amacıyla tüketiyor meyveyi.

C6603 cihazımdan gönderildi

mevlana244 bunu beğendi.
  4. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Sen bu işe inan, çok iyi bir vücuda sahip olursun. Bana bu spor evde olmaz, supplementsiz büyüyemezsin diyenler şu an benden çok daha gerideler. Inanmak başarmanın yarısıdr. Antrenmanlarını aksatma, beslenmene dikkat et ve ne kadar değiştiğini gör. Bugün aynaya bak ve de ki: bir daha bu adamı asla görmeyeceğim, yeni birisi olacak burda de, devamı gelir zaten. Bol şans.

ArnoldBody ve mevlana244 bunu beğendi.
  5. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meyveyi bol derken günde 2 mandalina 1 elma bazende muz yiyorum çok da abartı değil :) KutsalSpartacus çok teşekkür ederim gerçekten Allah razı olsun hem bilgi hem de gaz verdiniz :)

ahabraven bunu beğendi.
  6. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Rica ederim kardeşim, meyveyi çok da abartmadan yemek lazım, içindeki fruktoz (meyve şekeri) oranı fazla. Günde 1 muz 1 elma 1 mandalina gayet ideal, yani günlük üç meyve, dört de olabilir ama asla 5 olmasın. Bu hayatta iki tür insan vardır: yapanlar ve yapmayanlar. Biz yapanlardanız...

ArnoldBody bunu beğendi.
  7. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Zaten okadar abi 3-4 ü geçmiyor :) Gün geçtikçe dışardakiler hemen farketmesede insan kendi vücudunu iyi biliyor ve küçük gelişimler beni daha çok motive ediyor ve senın gibi egosuz bilgi fikir paylaşımı veren kişiler de yardımcı oluyor

8. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Teşekkür ederim, tavsiyem her antrenmandan sonra aynanın karşısına geçip vücuduna bak, hangi bölgeler gelişmiş hangileri eksik görürsün ve ona göre çalışırsın. Dışarıdaki insanları boşver farketmesinler, onlar sadece vücudunun dışarıdan nasıl göründüğünü biliyorlar senin ne kadar emek harcadığını neler feda ettiğini bilmiyorlar. Ölçütün ayna olsun. Sıkı çalış bu işi yaşam tarzı haline getir kimse önünde duramaz.

ArnoldBody ve mevlana244 bunu beğendi.
  9. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Tekrar çok teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş