1 Ay Geride Kaldı Nasıl Bir Değişiklik Faydalı Olur?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve turek tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. turek

turek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba forumda ve bu sporda yeni sayılırım boyum 1,76 yaşım ise 17 agustosda kısmetse 18 olcaz kilom ise 60-62 cıvarlarında gidip geliyor.
    Bady e başlıyalı 1 ayımı doldurdum 1 gün ara verip 1 gün giderek haftada 4 gün gidiyordum ilk 1 2 gün çok sıkıntılı geçsede hemen alıştı vucut brenc pensde(adını yanlış yazmış olabilirim) 15 kilo ile başlamıstım zorlanıyordum açıkcası ama şuan 40 likoda normal bi şekilde çalışabiliyorum kaslarımın geliştigini hıssedıyorum ama gözle görülür pek bişey yok acıkcası ve hocanın verdiği programın kendime uygun oldugunuda dusunmuyorum acıkcası programıda yazayım

1 gun gıdıp 1 gun ara şeklinde

benç press , yan açıs, barfiks, lak, sıfawing, sugat, legegsonim, leg körl, calf, bunlar 3x6 şeklinde

omuz press dambıl press yan açoş barberlkörl, cift dambel, dambıl trıpleks, lat trıplels, alın trpislex, önkol,

bu hareketlerı yapıyorum ortalama harekitine göre degısıyo tabı ama mın 10 max- 40 kılo agırlık seklınde calısıyorum suan ıçin bu 1 ay doldu

Ben suan ıcın haftada 5 yada 6 gune cıkarmayı dusunuyorum ama acık solemek gerekırse beslenmem pek iyi değil bunun ıcın ne yapabılırım yanı ne yıyım yada ne gibi ilaçlar kullanmak bana yardımcı bu arada benım ıstedıgım program karın kası ve kol kasları agırlıklı olmasını ıstıyorum yanı asırı ucgen deilde gözle farkedilir karın kasları sert bır yapı seklınde bi vucut hedefım bunun ıcın nasıl calısmalıyım?

bıraz uzun oldu ama :D sımdıden cevaplıyacak ve okumaya usenıp cevaplamıyacak :D herkese tesekkurler

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    1. Kas Dinlendikce Büyür Onun için çalışma günün 5-6 güne çıkarmayı çıkar kafandan...

İstersen Sana 2.Ay programı verebilirim...

turek bunu beğendi.
  3. turek

turek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

buradan yada özelden yazarsan sevinirim bu arada ağırlıklarda max zorlayıcı agırlıklardamı yoksa stabil cok kasmıycak şekildemi çalışmam daha iyi olur. dinlenme işide ben baya uyuyorum yanı gunde 12ı saatı buluo desem yeridir yanı gece 1 2 yat oglen 1 2 kalk yemenı ye aksam olsun yemenı ye bady e git gibi bi haldeyim + sigara varkı bunu bırakmak ıcın elımden gelenı yapıyorum.

4. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Ya Çok zorlayıcıda Değil Çok hafif de değil ortasını bulursun :)

+ İsteyince Herşey Olur Sigarayıda Bırakabilirsin...

Programa Gelince , 3 gün çalışıcaksın yine 1 gün dinlerek .

1.Gün

Benc Press

Üst Göğüs

Benc Yan açış

damp Flower

barbel Curl

Ayakta Damp Durl

Conssensi Curl Hepsi 5x10 Set halinde..

2. GÜn

Enseye Press

omuz Yan acis

Egilip Yan aciş

Alına Triceps

Uprıght

Dambıl İtiş 5x10 hepsi

3.GÜn

Koltuk aLtı Makinada

LAt Pul DOwn

Mideye Çekiş

LAt Öne Çekiş

wrist curl- ön kol

Bilek. 5x10 hepsi..

Bu Kadar 3 Gün. Bir Gün Dinlenip Bir gün Çalışıcaksın...

turek bunu beğendi.
  5. turek

turek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler dikkate alıcam yardımın için saol

6. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Önemli Değil.. ama Dikkate Alma Direk uygulasan iyi olur çünkü ben bu programla 2 ay sonunu güzel getirdim ölçülerim çok iyiydi

Sayfayı Paylaş