1 Ayın Sonunda..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bugra3959 tarafından 20 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bugra3959

bugra3959 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet arkadaşlar bende zayıfım.Spora başlamadan 184 boy 59.5 kiloyla başladım.Kollarım spora başlamadan önce 29.5tu şuan 31.Hala kilo almakta çok zorlanıyorum , eğer sizin kullanıpta kilo almakta iş gören bir beslenme programınız varsa aşağıdan yazabilirseniz çok iyi olur.
    1 Ayın sonunda bazı gelişimlerim oldu :
    Boy : 184
    Kilo : 62.5
    Omuz : 103
    Kol : 31

Hala kilo almakta zorlanıyorum.

2. Göki78izm

Göki78izm Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Şu an ki beslenme programın nedir?

3. bugra3959

bugra3959 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Antrenörüm beslenme programı vermedi dediği şey sadece protein ağırlıklı besleniceksin karbonhidratını eksik etmiyeceksin.Yani beslenme programım yok sabah okula gitmeden bi tane muz yiyorum simit çay ardından öğlene kadar bişey yemiyorum.Öğlende Et vs yiyorum.4e kadar bisey yemiyorum.Eve geldiğimde bi tabak makarna , yulaf ezmesiyle yoğurdu karıştırıp 1 kase yiyorum.Spora gidiyorum orda bazen karbonhidrat tozu alıyorum.Genelde bu şekilde sürüyor.

4. Göki78izm

Göki78izm Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah kahvaltına peynir ve yumurta ekle, yiyebildiğin kadar peynir ye, 2 yumurta, simit yerine tam buğday ekmeği yiyebilirsin, biraz da zeytin ekle
    Öğlen yemeğine yoğurt ekle 200 gr civarı
    Akşam yemeğine mümkünse et, tavuk yada balık ekle, olmaz ise mercimek, nohut kurufasülye ekleyebilirsin
    Yatmadan önce büyük bardak ballı süt iç.
    Mevcut yemeğine bunları ekle bir iki ay devam et. Bak bakalım nasıl gidiyor ona göre ekleme çıkarma yapılabilir

Sayfayı Paylaş