1.Ayım doldu,yardım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Atakan Yılmaz tarafından 23 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Atakan Yılmaz

Atakan Yılmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,bu hafta 1.ayım doldu ve bugün salonda ölçüm yapıldı.Yarın bölgesel hareketlere geçicez inşallah başlıyorum.
    İlk kendimden bahsedeyim 1.85 boyundayım kilom 75
    Beslenmeme gelecek olursak açıkcası protein ağırlıklı çok beslenemiyorum,gerek okul,gerek evde yenilmesi gereken tavuk olmuyor çok az alabiliyorum.
    Bende Hardline ProGainer 5kg olanını sipariş ettim.Hem kilo almak biraz irileşmek,hemde arkadaşlar hacim arttırmaya da yardımcı diyorlardı onuda göreceğiz.
    Bugün ki ölçüme gelirsek yağ oranım 10.3 iken 10.6 olmus kilom ise 72.8di 75 olmuş bu sevindirici gibi fakat kas kütlem 58ken 60 olmuş bu birazcık üzdü açıkçası beni,ben hergün tavuk falan yemek istiyorum fakat günde kaç öğün yemeliyim sizce? + Aldığım gainer'ın sizce kas kütlesi açısından da yardımı dokunur mu,cidden naturel gittiğim yere kadar gitmek istedim.Hergün yumurtamı beyaz peyniri mi kahvaltı da yemeye özen gösteririm fakat öğle ve akşam yemeğine geldi mi iş çok zorlaşıyor benim için.Yardımınızı bekliyorum.

2. Atakan Yılmaz

Atakan Yılmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Düşüncelerinizi bekliyorum.

3. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları: