1.75 83kg

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mhtmht tarafından 24 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mhtmht

mhtmht Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar merhaba oncelikle 1.5 sene once kilom 135'di. 1.5 senedir sporla kendi capımda ugrasarak ve diyetisyen esliginde yakaslık 50 kilo verdim.(vucudumda hic sarkma olmadı sadece karnımda ufak tefek catlaklar oldu) Ozellikle gectigimiz yaz 3 ay boyunca hemen hemen hergün günde ortalama minimum 2 3 saat kelebekleme kurbagalama ve normal kulaclama yüzdüm. 2 hafta once fitnessa basladım . 69 kg kas kütlem cıktı. ( kardeşim 1.79 boyunda ve 78 kg fakat onun pantolonları benim belime geliyor yani hemen hemen aynı bel olculerıne sahibiz ) . Bir kaç sorum olacak size yaşım bu arada 28 ben koşu bandında ortalama 132 - 144 nabız hızında 20 -30 dk boyunca kardıyo yaptıktan sonra hocamın belirledigi gunluk programları yapıorm . bu 2 haftada tartıdaki kilom 85 e cıktı bunun sebebini tam olarak bılmıyorum fakat kendimi daha sıkılasmıs gibi hissediyorum yuzumdeki hafif sıslıkler ındı fakat hocam baslangıcta vucudumun sıvı tutabilecegini soyledi bu ne kadar dogrudur? birde dedigim gibi 69 kg kas kutlem var suanda benım tartıdaki ideal kilom nedir ? kas kutlesı yaparken aynı anda yag yakabılecegım onerılerınız var mı ?
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Ocak 2018 ---
    Bu arada bel ölcüm 84 cm boynum 36 cm

Son düzenleme: 24 Ocak 2018
  2. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Çok güzel bi başarı 50 kilo vermek tebrikler.
    Vücudun ne açıdan su tutabiliyomuş ben onu anlamadım kullandığın bi supplement ve ya yiyecekten dolayı mı, bu arada sürekli olarak C vitamini kullanımına dikkat et KARNİTİN sentezini arttırarak fitness yaparkende biraz daha yağ yakmana yardımcı olabilir eğer kullanmıyosan CLA da kullanabilirsin bu yağ oluşumunu durdurmana yardımcı olur ve daha kolay yakmanı sağlar.

3. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

“Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş