1,73 BOYUNDAYIM KİLOM +120 YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve buraksank tarafından 15 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. buraksank

buraksank Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar 2013,2014 senelerinde almaya başladığım kilolarla 120 üstü kiloya ulaştım yardımcı olurmusunuz önerileriniz nelerdir?

2. GreenV1

GreenV1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kesinlikle diyetisyene git profesyonel yardım alman gerekiyor. Aldığın kaloriyi ve neyden aldığını say ve en önemlisi spor

3. sosgezbir

sosgezbir Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Daha 4 ay önce 115 kiloydum dedim bu böyle olmuyor. Diyetisyeni boşver. Ben hiç faydasını görmedim. Spor salonuna yazıl hemen. Önce bir cesaretin gelsin kendine. Sonra yağ yakacak şekilde ve vücuttan su atacak şekilde beslen. Kesinlikle 1-2 ay supplement kullanma. (omega 3 dışında.) Ayrıca şimdi birbirimizi kandırmayalım o kadar kilo alıyorsak mutlaka elimizde çikolata dolabımızda gazoz meyve suyu. Aklımızda tatlı falan vardır. Sil hayatından. Şöyle bir uzun spor yap o zaman onun verdiği acıyla bir daha ağzına gereksiz sağlıksız gıda koymayacaksın. İkinci haftadan itibaren tahılları kes,yoğurt dışında süt-peynir falan tüketme. Kahvaltını sadece yumurta zeytin yeşillik üzerine kur. Bak göreceksin vücut hızlıca yağ ve su kaybedecek.

Sent from my ZUK Z1 using Tapatalk

buraksank bunu beğendi.
  4. buraksank

buraksank Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    şuan kaç kilosunuz bi de spor salonu yerine günde 2 saat yürüsem daha yararlı olur mu ?

5. sosgezbir

sosgezbir Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Şuan 92 kiloyum. Ayrıca kaslanmaya başladım. Hayır yürüyüş ile bu iş olmaz. Kısa süren ama yüksek yoğunlukta spor yapıp dinlenme sırasında bile yağ yakarsın. Yürüyüşler genelde kan şekerinizi düşürür, yağ yakımını arttırmaz. Spor salonu şart. Bisiklet belki. Yüksek tempoda dağ yürüyüşü de spor salonuna alternatif olabilir. Ayrıca evde plates hareketlerini hızlı hızlı yaparak da yağ yakabilirsiniz. (YouTube da tabata diye aratın) Ama hiçbiri spor salonunun disiplinine eş değer olamaz.

Sent from my ZUK Z1 using Tapatalk

6. buraksank

buraksank Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    anladım teşekkür ederim önerilerin için :)

Sayfayı Paylaş