1,5 Hafta Oldu:)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Body_ tarafından 25 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ,

öncelikle boy 1,63 kilo 50 . yas 17
    KOL 28
    BILEK 16
    ONKOL 24
    OMUZ 98
    GOGUS 91
    BEL 66
    BACAK 42
    KALF 31 CM..

Öncelikle programımı kendim hazırladım yatılı okuduğum için salona gidemiyorum. Programım Şöyle:

1. MAX. ŞINAV ( baslamadan önce 20 tane cekıodum şimdi 38 oldu.)
    2. MAX MEKIK ( baslaman önce 20. simdi 35 )
    3. MAX DIPS ( baslamadan önce 12. şimdi 20.)
    4. Omuzlar ve trapez acıyana kadar Yumruk calısması. ( önce 3.57 dk. şimdi 7,37dk.)
    5. TEK AYAK YÜKSELİP ALCALMA (KALFLARA ETKI) (önce 25 tane şimdi 50 tane)
    6. Bıceps ( önce 7.5kg. şimdi 10kg 8 tekrar )
    7. 5 dk zıplama
    8. 5 dk derin nefes
    9. ılık banyo
    10. süt veya 2 yane yağda yumurta...

Bu arada 2 gün yapıp 1 gün dinleniyorum.

İlk 1.5 - 2 ay bu programla vücudu alıştırıp sonra FLeXoR hocamızın verdiği programa döneceğim. Size soracağım soru ise şu:

Şu an Glutamin almak istiyorum. Araştırdım her hangi bir yan etkisini göremedim. ( ama doktor glutamini dedeme vermiş bi rahatsızlıgından dolayı ) Yani bana bi zararı olur mu ? Eczanede bulunurmu bide illa optimum dymatize gibi markalardan almak zorundamıyız?

Bir de çinko magnezyum ve kalsiyum alacağım doktora gitmeye gerek varmı bunlar için yani herhangi bir zararları varmı Cogu kısı kullanıyor...

Son olarak uzamax gibi ürünlerden kullandıysanız faydasını gordunuz mu tesekkurler.

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    flexor hocanın programını yap derim çünkü böyle ileri doğru kas gelişimini önlersin çünkü her antrenman aynı hareketleri yapıyorsun glutamine protein tozu vb. ürünler için doktora görünmek gerekmez ama bir hastalığın rahatsızlığın varsa gitmelisin ama ülkemizdeki çoğu doktor bilinçsizce davranıyor protein tozu kullandın mesela doktora bir rahatsızlıktan dolayı gidip protein tozu kullandığını söylesen kesin ondandır der geçer kısacası sağlığında herhangi bir problem yoksa kullanabilirsin ama glutamine yerine protein tozu al daha iyi verim alırsın protein tozundada bir glutamine bcaa temel amino asit içeriği vardır protein tozu antrenmandan sonra alsan yeterlidir optimum vb. marka demişssin optimum ben kullandım iyi verim alamadım ama forumda optimum vb. markalara bak derim optimum ürünü bana yaramıyordur mesela maddi durum kısıtlıysa biraz daha cazip fiyatlı ürünlere yönel nitrofull ürününü kullanma merdiven altı üretim varmış sağlığınla oynama optimum forumda baktığımda iyi sonuç alan var istersen kullan fiyatıda uygun ama ben sonuç alamadım bu kişiden kişiye değişir antrenman programını hemen değiştirmelisin bu arada

Body_ bunu beğendi.
  3. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Çok fazla press hareketler yapmamaya özen gösteriyorum.. Bu arada dayım kafamın küçük olmasının bir avantaj olduğunu söyledi omuzların daha geniş gözüküyormuş.:S

Bir de calcium sandoz c aldım ama kararsızım d kullansammı diye eczacı calsiumun fazlası kemik kırar dedi. korktum biraz.

4. Cyper

Cyper Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    senin ölçülerine bakılırsa kalsiyum almalısın ama yeteri miktarda yaşına göre boyun kilon hepsi - derecelerde bence almalısın.

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci

Sayfayı Paylaş