1.5 Aydır BodyBuilding'e gidiyorum takviye almalımıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Enes Kartal3 tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Enes Kartal3

Enes Kartal3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1.5 aydır bodybuilding'e gidiyorum yaşım 16 kilom 66 boyum 1.70 - 1.75 arası haftada 3 gün antrenmana gidiyorum ağırlıkları olabildiğince zorluyorum ve düzgün yapmaya dikkat gösteriyorum sizce protein tozu kullanmalımıyım Hayatım kısacası şu şekilde geçiyor ;

pazartesi : sabah kahvaltı - okul - eve gelip yatış pc - akşam spor - eve gel yine pc sonra uyu
    salı : AYNI - AYNI- akşam yatana kadar pc
    çarşamba : aynı - aynı - spora gidene kadar pc - spordan sonra yine pc'de yatıyorum
    perşembe : aynı - aynı - akşama kadar pc
    cume : aynı - aynı - spora gidene kadar pc - spordan sonra yine pc
    hafta sonu full pc de yatıyorum beslenmeme oldugunce dikkat ediyorum ama hepte tavuk makarna pilav yiyemiyorum sizce protein felan almalımıyım tavsiyeleriniz nelerdir yaşamım için

Edit # vücüdumda yağ oranı çok düşük göğüsüm ve omuzlarım kücük kollar gayet iyi aynı şekilde karın kaslarımda aynı baklava felan var yani

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Hep tavuk-et-balık-pilav vb. evde pişmez.Olmayınca da yiyemeyiz.Doğru fakat artık evlerde buzdolapları var.Yaparsan 2 kilo tavuk göğsünü 45 dakkada fırında güzel mantarlı-patatesli şekilde sonra bunları 250şer gram halinde buzdolabı poşetleriyle derin dondurucuya atsan misal al sana hazır yemek.Hele de 100 liralık bi mikro dalga varsa evde tadından yenmez.Sabah yulaf yersin,gece yatmadan yağsız tuzsuz lor.Bimde var.Protein tozuna vereceğin 250 tl'ye de Bcaa gibi bir kritik amino asidi alırsın tablet olarak.Buna ek noxplode tarzı performans ürünü alırsın hem kreatin destekli.3 ay kullanır 1.5 ay ara verirsin buna,kreatin uzun kullanımda alışkanlık yapar vücut tepki vermez kes-başla tarzı kullanılır.Zaten ürünün üstünde bu tarz bi açıklama bulursun.Multi vitamin alırsın Hardline öneririm hem değerler iyi hem ucuz hem supplementler.com yani sponsor sitede de mevcut.Günde 1 tablet alırsın uzun süre gider.Balık yağı alırsın carlson marka yada marinkap special.Special ama.Diğeri etkisiz ona göre.Bu dediğim takviyeleri de biraz daha bekle önce gerçek gıdaları almanı arttır kilo sorunun yoksa...Sonra bakacaksın zaten büyüyor vücut,al bunları.Özer baysaling'in vücut geliştirme kitabı var.Al bak hareketlere.Forumda araştır vs.Bu iş bilgi-inanç işi.Çok da takma,sadece antremanda tamamını ver.Kalıbını bas antremana.Yeter.Sonuç da gelir,hayırlar da senin adına inşallah.

Sayfayı Paylaş