1.5 ay 4 kilo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Restorn102 tarafından 24 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Restorn102

Restorn102 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar.
    Ben 3 yıl önce 1.83 boy 127 kiloydum diyet ve kardio ağırlıklı biraz da spor yaparak 83 kilo ya düştüm 1.5 yılda fakat absürt bi sarkma falan olmadı ama sadece yağ yakmadığım için kas kütlemde de düşüş oldu ve body yapmaya karar verdim 1.5 ay oldu konu açmamdaki sebep spora başladığım da 85 kiloydum bugün 89 çıktım beslenmeme dikkat ediyorum protein ağırlıklı besleniyorum spordan sonra whey yatarken casein içiyorum benim endişem tekrar absürt bir şekilde kilo almak birşeyleri yanlış mı yapıyorum yoksa normal mi bu kiloyu almam fikirlerinizi merak ediyorum ..?

Not: Evet biliyorum yeni başladığım için protein tozu gereksiz fakat derslerimin yoğunluğundan dolayı yeterli beslenemediğim ve 2 öğünü geçemediğim için kullanıyorum

Son düzenleme: 24 Mart 2017
  2. Hakan4961

Hakan4961 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    İçin rahat olsun kardeşim , yeni başladıysan bi andan kilo alımı olabilir , kilo alman bundan sonra zorlaşır bence , kalori falan sayıyorsan daha iyi senin için ona göre kilo alma hızını ayarlarsın .

Sayfayı Paylaş