ŞU videodakıler gıbı vucut yapmadan durmak yok kac senemı alırsa alsın :D

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Jesse_James tarafından 20 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. tuymuna_37

tuymuna_37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kazakistan
    sanırım 1.5 - 2 yılda yapılır bu vücutların bazıları. ama önemli olan çok iyi beslenme ve işini çok iyi bilen bir hoca veya sen sürekli herşeyi araştırıp öğreneceksin. ben 3 ayda salon bekçisiyle boşa kürek çektim gibi hissediyorum mesela :D inşallah hedefine ulaşırsın. bende fazla hacim yapmadan bu işi sürdürmek istiyorum sürekli.

2. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    çokta abartmayın o vücuda ulaşmak 1 sene bile almaz
    fakat önemli not onların kas yoğunluğuunu yanis ertliğin bilmiyoruz eğr o kaslar çelik gibiyse yani güçlüyse 3 seneden fazla alır ama güçsüz sadce şişirme kas ise deidiğim gibi 1 sene ben şu an şişiriyorum sonra güç ve sertliğe başlıyacam gerçekten güzel duruyor pazular ama sert değil onuda yapacaz sabır :)

3. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    vücutlar gerçekten çok iyi ama düzenli çalışma ile 2 sene içinde olcağını düşünüyorum bazı arkadaşlar abartmış hayatını vermen gerek falan ayrıca bu kadar derin karın kasları pek estetik gelmiyor bana ama gerçekten çok iyi vücutlar. benimde hedefim bu şekilde. 6 ay oldu bakalım 1.buçuk haftadır çok sağlam diyet yapıyorum çay ' ı hayatımda ilk defa şekersiz içtim geçen gün :D ve idman sonrası 20 dakka bisiklet haftada 3 gün karın kasları baya bi belirginleşti 2 ay sağlam diyet yapsam baya iyi olucak bakalım yaz sonuna kadar diyeti götürmeyi planlıyorum.

Son düzenleme: 23 Nisan 2012
  4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Saçmalamayın lütfen.Utanmasanız 3 4 ayda rakip olurum diyceksiniz.

uzun zaman ve tecrübe sonucu yapılmış vücutlar saygınız olsun biraz :) 1 sene bile almaz falan derken adamların emeklerine yazık .

5. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon

katılıyorum emeklerine yazık.o vücutlar 1-2 senelik vücut değil kesinlikle yıllarını vermişler böyle model vücudu yapmak zordur yağ oranını o kadar düşürüp korumak çok çok zor bir iştir ayrıca özel bir çalışma ister iyi antrenör gerekir takviye kür ilaç vs. kullanmışlardır tabi ki bu vücutlar tavuk pilavla yapılmamış.

6. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Ayda 400-500 TL (spor salonu ücreti hariç) ye yakın para ayırabiliyorsan vücut tipine v.s bağlı olarak 2 - 3 sene arasında (Katı Katıya da bağlı kalacaksın diyetlerine v.s) öyle bir vücuda sahip olabilirsin. Ne yazık ki bu spor o kadarda ucuz ve basit değil. Herkes şanslı olarak doğmaz. endomorf veya ektomorf bir vücuda sahipsen dahada uzun sürebilir bu süre... benim amacım orda "Ben Noy" tarzı bir vücud yapmak çünkü boy olarak kemik yapısı olarak tıpa tıp eşleşiyoruz. Videodaki adamların gerçekten sağlam vücutları ve tipleri var. Bizim Best Of Model a katılsalar Milletin ağzı açık kalır :D

7. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum 1 senede olcak diyen arkadaşta çok abartmış ama bence düzenli idman beslenme dinlenme yapılırsa 2 sene içinde olur

8. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar siz neyi tartsiyosunuz kac gundur anlamis degilim zaten 1 2 3 sene alsin onemli degil diye baslikta belirttim zaten atamamin yapildigi yerde baska sosyal aktivite yok diyeyim size ... Ayrica bazilari demis vcuttaki yag orani i bilmiyoruz diye bende yag yok desem gulersiniz 185 boy 65 kiloydum simdi 75 kiloyum ve gainer tukettim hala tuketiyorum hedef 85 kg olmak su anda eski halime gore 3 ay oncesine gore yani omuzlar flan cok gelisti kollar oyle yani benim vucudum musait bu spora 2 sene max diye dusunuyorum daha uzun olsada farketmez ben en fazla yazin 20 gun tatilde ara veririm 2 sene boyunca haricinde devam edicem su anda zaten ;
    bsn true mass gainer
    muscletech amino fx bcaa
    weider creatine kullaniyorum dedigim gibi supplementler alma konusunda da sikintim yok allah sukur eger sakatlanmazsam bi kaza bela gelmezse 2 3 senede yaparim su anda salonda gainer ictigimde soruyorlar ne iciyosun diye gainer diyince ne gerk var vucudun cok guzel diyenler var ... Ama hedef 85 kg anca o zaman istedigim hacimi alabilecegim ... Herkese kolay gelsin . Kendimi iyi acikladigimi dusunuyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:13 ----------

Ayrica benm vucut tipim 24 saniyedeki michel kowalski gibi olsun istiyorum onada cok benzer zaten omuzlar ve kollar hacimli gogus o sekil hacimli karin cok keskin hatlar istemiyorum

vücutcuu bunu beğendi.
  9. mesutfb2005

mesutfb2005 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Benim merak ettigim baska bir konu var. Diyelim böyle bir vucut yapana kadar disimizi SIKTIk. Peki bu vucudu korumak icin de o kadar caba sarfetmek gerekecekmi. Mesela haftada bir mc donals a gidebilirmiyiz, yada haftada bir kere baklava yemek gibi?

10. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bu adam gibi olmak için ne gerekirse yapıcam =)
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=kO1hChnEDLI[/YOUTUBE]

Azi bunu beğendi.
  11. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    herkesın kendı ıdolu var bana ben noy cok zayıf gıbı gelıyor bnm hedef mıchael kowalskı tarzı onun ıcın uzun bı muddet kılo alıcam gıbı gozukuyor

Suçicek bunu beğendi.
  12. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Valla şarkcı Nelly gibi olsam öpüp başıma koyarım :) İnsanın bir amacı olması güzeldir. Başarırsın başaramazsın bu ayrı bir konu ama kendini kamçılaman için güzel bir şey

13. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bu videoyu son zamanlarda 10 defa falan izledim bi ara ne oluyo lan gay miyim falan dedim kendi kendime :D

Bu adamlar gibi olabilmek için biraz zengin bi babaya ihtiyaç var bence. Kendi işinde calısıyosan veya ogrencıysen gereklı zaman ve özeni gösterme fırsatı cok olmaz bence sonucta bu adamlar manken işleri bu

14. HarryBlade

HarryBlade Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Karın kaslarımı bunlar kadar belirleştirmek istiyorum ya =(

15. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Bence bu konuya Danny_Boy'un gelip gerçekleri anlatması lazım zira 1 sene bile diyen olmuş:):)

Son düzenleme: 2 Temmuz 2012
    Danny Boy bunu beğendi.
  16. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    1 sene evet cıdden sacma 3 4 sene ıcınde yapılabılır ayda 500 degılde 300 ayırabılıyorm supplementlere

Danny Boy bunu beğendi.
  17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-24'e aykırı başlık açmak!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş