ŞU videodakıler gıbı vucut yapmadan durmak yok kac senemı alırsa alsın :D

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Jesse_James tarafından 20 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    dedıklerınız hemen hemen dogru ama vucut tıpı ve calısma sıstemı suresı azmı de etkılı bence kımı ınsan 2 senede yapar kımısı 5 sene de benm ıstedıgım vucut tıpı 23 ve 43 sanıyedekı vucut tarzı o kdar asırı fazla degıl dıgerlerıne gore ... ben kendıme guvenıyorum 4 ayda bu akdar ılerledıysem bı saglık sorunum olmazsa 2 sene sonra cok super olucaktır dıye dusunuyorm

arkadaslar en basıtınden kıvanc tatlıtug o berensaat le olan dızısınde o kadar abartılı bır vucudu yoktu ama 5 6 ayda nasıl bır degısım oldu kuzey guney de ... yapılabılır dıye dusunuyorum ..

Son düzenleme: 21 Nisan 2012
  2. H3R0

H3R0 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bu karın kaslarını yapabilmek bu kadar parçalı vücut yapmak neredeyse imkansız gibi duruyor allah kolaylık versin.

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Siz çok büyütüyorsunuz bir salonda antrenör eşliğinde düzenli beslenme , hedefe yönelik program ile yapılabilicek vücutlar..

4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bıde benm supplementler sıkıntım falan da yok yanı ... buda bır artı dıye dusunuyorum

5. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlarda normal insandı zamanında, yıllarını harcayarak böyle oldular, gerçekten takdir etmek lazım ama kararlı olan herkes başarabilir, azim-çalışmak ve para :D

6. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    İşini bılırsen kısa surede de yaparsın. kısa süre dedıgım tabıkı 3-5 ay degıl de 10 ayda falan tamamdır bence. Ama illa ki beslenmeye falan cok dikkat ediceksin, ayrıca ınsallah geçici bi heves degıldır :)

Birde bunlar illa ki ilaç falan kullanıyorlardır onu da dusun doğal yollarla gelmek zor olabılır. Ama imkansız degıl

7. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    10 ayı geçtim 20 ayda böyle vücut yapan birini göster, insanların yıllarca uğraşıp emek harcadıkları vücudu mu 10 ayda yapacaksın, 2011 in en iyi vücutları bunlar ve 10 ayda yapılabiliyor yani videodakilerden biride zyzz diye tanınan bir sporcu ve yaklaşık 3-4 yılda tamamlamış o görüntüyü her türlü imkana sahipken

Son düzenleme: 21 Nisan 2012
  8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    konuyu açan üye eğer dediği gibi yağ oranı az biriyse 2,5 senede bu vücuda salonda antrenör eşliğinde hedefini belirtirse hedefe yönelik buna benzer zaten aynısını? kazanamaz aynı vücud olmaz çünkü genetikleri farklıdır belki biraz daha hacimli belkidede biraz daha definasyonlu vücud çıkarır arkadaşın isteğine bağlı oda beslenme konusunda iyi bir program ve suplementler ile destek verebilirmiş.Siz vücud geliştirmedeki her sporcuyu 10 sene çalışıp vücud yapıyor zannediyorsunuz galiba.Şuan ki fotoğraflarını koysun arkadaşımız , çalışmaya başlasın eğer ki pes etmezse 2,5 yıl sonra size cevabı sunarız.

9. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    10 yılda yaparsın dediğimi sanmıyorum, 10 ayda yapılabileceğinede inanmıyorum, kendin diyorsun en iyi ihtimal 2,5 sene diye, benim söylediğimden farkı yok

10. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe

Videonun sonlarında Fernando Torrese benzeyen adamın before-afterı mesela.

Ilk hali 92 kilo %17 yağ oranı > 82 kilo %11 yağ oranı 6 ay gibi bir sürede inmiş bu orana.
    (Bzm forumdada yağ oranları sanırım biraz aşağı cekiliyor gibi :) Ilk halı %17 yani adamın.)

Videodaki bir kaç vucud haricinde diğerleri doğal yoldan düzgün bi genetıgınız varsa yapılabılır , ama sonucta bunlarnki podyum görsel show, o kas derinliğine gelmek icin ufaktan kürler yapıyorlardır muhakkak :)

11. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Body yapmadan önceki fotolarını koysun birde :D Adam zaten bulk ve kaslı before fotolarında , 6 ayda define olup hazineyi ortaya çıkarmış

12. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    BEnmkı gecıcı heves degıl ben 8 yıl uzak dogu sporlarıyla ugrastım bır antreman kacırmadan sampıyonalra katıldım madalyalar kazandım . sımdı artık ıs guc sahıbı olduk ve tayınımz cıktı o yuzden spora ara vermıstım vg ye basladıgmda 3 ay once 185 65 kıloyken sımdı 185 75 kıloyum . ve hedef 185 e 90 su anda yag oranım bılmıyorum ama gercekten cok az vucut cok sıkı 1 gr yag yok gıbı duruyor ... bu hocamın bana soyledıgı ... yasım 21 assa yukarı bu azımle gıdersem ve supplementler takvıyesıyle 23 24 yasında cok super olucak allahtan bır sakatlık bır saglık problemı cıkmazsa ıns . ayrıca cıdden cok azımlı ve takıntılıyım spor salonundakıler falan sureklı soruyor nıye bu kadar kasıyorsun falan dıye .. bu arada en kısa zamanda resmlerı yulemeye baslıcam uye resımlerı kısmına ..

vücutcuu bunu beğendi.
  13. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    3 yıl sonra olursun

14. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bu videoyu uzun süredir izliyorum hep 1.10 daki adam gibi olmayı istemişimdir(Ben Noy).Beni gaza getiriyor olmaz diye birşey yok ama 2 yıl ama 3 yıl ama 4 yıl sonucunda istediğine ulaşırsın.Şunuda söyleyim bu adamlar imkanları bize nazaran çok farklı.Eğer seninde durumun iyi,beslenmen düzgün,hocan bilgili,çalıştığın salon güzel olursa tahminimce 1, 1.5 yılda istediğin vücuda ulaşabilirsin.

Son düzenleme: 22 Nisan 2012
  15. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
  16. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Eskıden abımın bır arkadası vardı bayağı yağlıydı, basladı bodye uzman bı yerde adam 12-13 ayda öyle bir hal aldıkı keske resmı olsada koysam. Ve hiçte ilaç kullanmadı. 2.5 yıl bi dusunsene nekadar uzun bır zaman tamam kolay degl yapmak ama 3-4 yıllık işte degıl. Bence abartıyorsunuz. Belkı bende kısa bir süre soyledım ama bence cok abartıyorsunuz. Belli ilaçları falan kullanarak taş çatlasa 1.5 yılda yapılır gibi gelıyo bana. Herneyse gorusune saygı duyarım yınede

17. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    o videodaki vücutlar hiç 1-2 yıllık vücuda benzemiyor.fitness vücudu manken vücudu yapmak çok zordur yağ oranı çok çok düşük olacak %5 lere kadar inecek ve kontrol edilecek aynı zamanda iyi hacim almanız gerek.antrenörünüzün bilgili olması gerek çok özel bir antrenman programıyla çalışacaksınız basit bir şey değil bu vücutları yapmak mr olympia daki hacimli vücutları yapmak kadar zor olduğuna inanıyorum ben çünkü böyle yağsız vücut için çok disiplinli diyet yapmak gerekiyor sıkı çalışmak gerekiyor ayrıca özel çalışmak gerek.bireysel antrenör falan gerekli bence.

18. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    aralarından gördüğüm en iyi vücut ben noy'un vücudu.ayrıca kimyasal almadan 2-3 senede böyle vücut yapılacağına inanmıyorum.

19. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    2 sene yeterli olur bence alt yapın varsa

20. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Şansa bakar mısın daha dün rastgele seyretmiştim videoyu :D karın kasları artık başka boyutta adamların. İlk 5 te çıkanların karınları gerçekten çok fena .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş